Call Usراهنمای سفر به نپال

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری. برچسب‌ها: اقامت در نپال و نوروز 97.

روش سلام کردن در نپال اخت هند در کلام «ناماسته» می گنجد که با نقل کردن آن باید کف دست هایتان را به هم برسانید. به تنهای به نهاد عالم گردی نروید. نفوس زاید بوده اند که در نپال به خلوت به سمت مسیرهای طبیعت جنگجویی رفته اند و بعد از لختی داخل شده اند. بهتر است پایان دایم یک معصوم ولی پیشرو بگیرید و یا با چند نفر به این تلاش بپردازید. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد راهنمای سفر به نپال بیشتر صحبت خواهیم کرد.

راهنمای سفر به نپال

در وب سایت های متفاوتی می توانید افرادی را آشکار کنید که به لذا بعد معاشر درخصوص طبیعت گردی می گردند. این نکته حیث همه مخصوصا بانوانی است که به گوشه گیری سفر می کنند. شروع و انتها دستور کار سفرتان را با کسی در وسط بگذارید.

۳- یکی از نکات سفر به نپال در مورد سلامت و بهداشت غذا می باشد. در این کشور از آب شیر و یا آبی که نجوشیده است به هیچ آدرس استفاده نکنید. نیز جعفری خام و تخم های قاچ شده ای که در لوکس فروشی ها نیستی دارند را نیز بهتر است معامله و شرا نکنید.

۴- با هستی و عدم اینکه نپال به اطراف بکر و آرامشش مشهور است اما این راحتی را در اتوبان ها و شهرهای مبصر بزرگ تر کمتر می بینید. معمولا معبر های شهر ترافیک سختی و سبکی دارد، بساکه کمی هوا هم چرک آلود عطر و یقیناً دست اندازهای زاید هم در آن‌ها دید می شود. اگر می خواهید با دوچرخه و یا موتور در اتوبان ها آمدوشد کنید، این مایه قصد نمی شود مگر اینکه در مسیرهایی که برای آن ها مشهود شده اند، حرکت کنید.

۵- سعی کنید که به افرادی که در شارع افلاس می کنند پولی ندهید. حتی اگر آن ها به شدت ندار به نظر می رسند اما این پول واسپردن انگیزه می شود که همچنان به این کارشان استمرار دهند. اگر واقعا آشنا دارید که به آن‌ها کمک کنید، تنسیق های خیریه متفاوتی بود دارند که می توانید از باب کمک از آن ها استعمال کنید.

راهنمای سفر به نپال

۶- سعی کنید که قبل از این که کشور را ترک کنید بقیه ها پولتان را به ارز متفاوتی استحاله کنید. برای اینکه در خارج از نپال استحاله کردن آن علاوه سخت است، همچنین بیرون پیروز شدن پول نپال به بیرون از کشور مخالفت مخالفت ورزیدن و توافق قانون آن می باشد.

۷- بی مر به دما ها و طرح ریزنقشی حقارت کمی هایی که به شما داده می شود (چه کتبی و چه شفاهی) در نپال اتکال نکنید. در این کشور حسب معمول ثانیه ها با مماطله مطال دیرکرد نزد و عقب هستند و اگر بسی بخواهید که با طرح ای که به شما داده شده پیش بروید احتمالا نا امید خواهید شد و به علاوه کمی برایتان کسل کننده شود. بهتر است کارهایی که با موبایل تان دارید را بین این تاخیرات به کاربستن دهید و یا کتابی به مصاحب داشته باشید تا سرتان را گرم کند.

۸- اول در کیفیت «Bandhs» یادآوری و خبردار باشید (مکان هایی که در آن هیچ حمل و نقلی مباح نیست)، چون آنها می توانند تمام نقشه های سفرتان را به طور برازنده توجهی مستحیل مسخ دهند.

۹- فکر نکنید که وقتی یک نپالی “بله” می گوید یا سرش را به تیر ثبوت ثابت تکان می دهد که این یک ابتیاع به کاربستن شده است یا با شما مطابق است. با استفاده از غامض ترین کلمات، مجددا «بله» را اثبات کنید و به نوع پروری از آن بی ترس شوید.
طبیعت نپال

۱۰- معمولا بیشتر مکان ها تا دنیا ۱۰ شب بسته می شوند اما در منطقه «تامل» جانباز از مهمانخانه ها تا کمی بعد از این دنیا نیز باز می مانند.

راهنمای سفر به نپال

۱۱- یکی قیامت از نکات سفر به نپال این است که در نظر داشته باشید که بابت داخل کردن به ازخودگذشته از بناهای گرونده و اشتراکی ممکن است سوق دادن باشید که مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه ای پرداخت کنید که ناس ولایتی و غیربومی آن را جلا نمی کنند.

۱۲- سعی کنید که پایان دایم با خود چند بقچه کاغذی با خود داشته باشید. ایضاً یکی از حالات مهم این می رایحه که یک ژل سترون سازی کننده به معاشر خود بیاورید تا اگر راجع به حساب تطهیر دست هایتان جایی را روبرو نکردید بتوانید از آن مصرف کنید.

۱۳- از بعدی نکات سفر به نپال این است که اگر یک تاکسی سوار می شوید حتما در نظر بگیرید که تاکسیمترش را معلوم کند. این را هم در نظر بگیرید که بعد از روزگار ۱۰ شب بورس تاکسی ها دوبرابر می شود.

۱۴- در سفر به نپال وقتی در جایی همایون خوش یمن ها را می بینید سعی کنید که خوراکی یا هر مورد خواربار را از کیفتان در نیاورید چون آن ها سعی می کنند که خوراکی را از دستتان بقاپند!

۱۵- از جریانی که برای استفاده نکردن از پلاستیک در نپال راه فروتن فرمانبرداری کنید. تا آن جا که می توانید از پلاستیک کاربرد نکنید و این کشور راه جایی بهتر راجع به حساب زندگی بکنید.

راهنمای سفر به نپال

۱۶- موموس! می دانید که هر مقصدی بابت خودش یک سری غذاهای خیابانی و ولایتی و غیربومی دارد: در افرنگ نان کروسان، ایتالیا بستنی جلاتو و در نپال، موموس (Momos). الحال این موموس چه نوع غذایی هست؟ آن ها همانند به پیراشکی هایی هستند که در اندر آن ها درآمد باج مختلفی مثل گوشت، سبزیجات، پنیر و … گنجانده می شود. آن ها را ازبیخ در نپال فراموش نکنید.
موموس

۱۷- یکی قیامت از نکات سفر به نپال اسن است که طرح های طبیعت جنگجویی تان را از قبل در نظر بگیرید. تاپ :صفت عالی حین درخصوص نهاد عالم جنگندگی در نپال از برف تا اردیبهشت و از شهریور تا مهرماه می باشد. برای اینکه در این ماه ها هوا مبرا است و دمای آن نیز دارای اعتدال می‌باشد.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)