Call Usعجیب ترین هتل های هواپیمایی

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری. برچسب‌ها: رزرو هتل و هتل های ارزان.

دوست دارید تعطیلات خود را در یک هواپیما بگذرانید ؟ این هتل ها که شبیه به جت هستند می توانند آزمون خوبی برایتان باشند. در برخی از کشورها زمانیکه هواپیماها مجاب و می شوند به هتلی برای صبر مسافران استحاله می شوند. با ما در اخبار گردشگری در عجیب ترین هتل های هواپیمایی همراه باشید.

عجیب ترین هتل های هواپیمایی

کاستا ورده  کاستاریکا

هتل کاستاورده در کاستاریکا یک بویینگ 727 نابه جا به سال 1965 است که در معیشت خوش گذرانی کردن سابق خویش در آسمان آفریقای جنوبی به صعود در می آمد. حالا این هواپیمای قدیمی به یک هتل آرام با چشم اندازی زیبا در یک جنگل دگرسانی شده است ، زمانیکه در اتاق خود در این هتل جایدهی می کنید به نظر می رسد در فلک به تصعید در آمده اید.

ریم هیلز کاراوان پارک در انگلستان

ریم هیلز کاراوان پارک در لانکاشیر انگلستان قرار محزون و یک هلیکوپتر است که در سال 1982 فعال بوده است. این هلیکوپتر یک شبه به یک توقفگاه منزلگاه دگرگونی شده است و ظرفیت چهار نفر را دارد. هم از امکانات آن می توان به وجود تنورخانه ، یخچال ، مایکروویو ، سوار کردن نصب کردن قطعات مختلف یک دستگاه (رادیو صفحه تخت  و بازهم قاعده گرمایشی برای فصول سرد استعاره کرد.

عجیب ترین هتل های هواپیمایی

هرچند برای رفتن به سرو سالم باید کمی از این اقامتگاه دورتر شوید و در بلوکی که در نزدیکی این هلیکوپتر قرار گرفته است گرمابه رفتن کنید. اگرچه اگر اشتیاق مند به حادثه جویی و آزمون های جدید باشید شاید با پرداخت شبی 115 پوند بتوانید جایدهی متفاوتی را امتحان کنید.

جمبو استی در سوئد

هاستل جمبو استی ، که در عتیق یک جمبو جت مدل 747-212B بوده است ، در حق الورود جماعت آرلاندا در استکهلم سوئد قرار دارد. این هواپیما که از سال 1976 فعال بوده است در سال 2006 به توصیه استحاله شدن به یک هاستل ابتیاع شد و کلیه 450 صندلی آن از جت خارج شده و به جای آن بستر هایی برای خاموش قرار گرفت. چند اتاق برگزیده نیز در آن وجود دارد. مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه بیتوته در این هاستل از شبی 38 پوند آغاز می شود. کافه ای در کنار این هاستل قرار دارد که میهمانان می توانند صبحانه شان را آنجا میل کنند.

عجیب ترین هتل های هواپیمایی

وودلین پارک در نیوزیلند

پارک وودلین در وایتوموی نیوزیلند خانه ی چندین مسکن عجیب است که یکی از آنها یک هواپیمای حمل و نقل بریستول است.این هواپیمای کوچک در حال حاضر دو اتاق دارد که یکی از آنها امکان توقف در اتاق هوانورد را دارند. از دیگر امکانات هتل می توان به حمام ، مطعم و یک فضا کوچک بعنوان جا کنایه کرد. میهمانان می توانند در آشخانه این توقفگاه منزلگاه برای خودشان غذا درست کنند.

مینز فارم ویگوامز در اسکاتلند

در مینز فارم ویگوامز در استیرلینگ اسکاتلند ، بازدیدکنندگان می توانند در یک هلیکوپتر آبی جایدهی کنند. این هلیکوپتر وسع پنج نفر را دارد ، یک تخت دونفره در بدنه اصلی آن قرار دارد ، یک مبل تشک شوی دونفره و یک تخت یک نفره نیز در انتهای آن . از دیگر امکانات آن می توان به یک تنورخانه کوچک ، حمام و اتاق مکان که در اتاقک طیاره چی در نظر گرفته شده اشاره کرد. از این اتاق چشم اندازی زیبا دیده می شود که تماشای آن می تواند افزون لذتبخش باشد. بورس بیتوته در این هتل از 150 پوند آغاز می شود.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)