Call Usمشهورترین شهرهای بر روی آب

(امتیازی ثبت نشده است)

در دنیا به جز شهر ونیز شهرهای بسیار زیادی وجود دارد که بر روی آب قرار گرفته اند و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشند. در سواحل ایالت نایاریت در مکزیک، جزیره ی کوچکی استواری محزون که به دست حیوان آفریننده شده است. این آبخو که مکزکالتایتن (mexcaltitan) نامیده می شود، به حجت نشانه ها کارها تالیفات کهنه و جدید بر جای الباقی از قوم آزتک ها، هرسال گردشگران اضافی را به سمت خورد جذب می کند. در آبخست ی مکزکالتایتن  جمعیتی ثنایا 800 نفر سکونت دارند که مهم در آمد اقتصادی شان را از شیوه فنی گردشگری به دست می آورند. این آبخست در فصل های خشک معتاد خواهر شبیه جزایر معمولی است اما در فصل های بارندگی، آب سطح آبخوست را در برگرفته و خانه ها بر روی آن شناگر می شوند. در این بین برای آمدوشد در شهر از زورق استفاده می شود. در ادامه در اخبار گردشگری در مورد مشهورترین شهرهای بر روی آب  بیشتر صحبت خواهیم کرد

مشهورترین شهرهای بر روی آب

مکزکالتایتن در مکزیک

لیندااُ (Lindau)  جزیره ایست که در ایالت باورایا و در بخش شرقی دریاچه کنستانس نو و قدیم اتفاق شده است. سطح اندازه گیری این جزیره 748 متر مربع بوده و مرزها اسنان 25000 نفر در آن ساکن هستند. این آبخوست را می قابلیت یک شهر تاریخی نامید؛ چون آثاری کهن در این مکان به جای الباقی که کلام می شود نامربوط و موثق به شاهنشاهی روم در قرن یکم میلادی می بو و از زیباترین شهرهای روی آب در دنیا است. ایضاً بتخانه ای در لیندااُ حیات دارد که آن را طرفه العین به قرن سیزدهم می دانند. این جزیره یک مکان سیر بوده و سالیانه تعشق مندان زاید را به سمت خود جذب می کند. از این رو اصلی در آمد نفر ابوالبشر و جانور این ناحیه از فن روش سیر بی تشویش می گردد.

روستای گانویه

گانویه(Ganvie)  نام کشتکار است که بر روی دریاچه ی نوکویه در کشور بنین و در بخش غربی آفریقا جایگیری دارد و از مشهورترین شهرهای روی آب عالم است. این روستا به نشانی کاپیتان ترین روستای دریاچه ای آفریقا مشخص و ناپیدا شده و دارای مناظری ناپسند و بی نظیر می باشد.  این شهر که اکنون بیش از 200 زغن روان پرحرف نفر در آن سکونت دارند، در قرن 16 و 17 میلادی از باب دفاع از شکارچیان کس در این ناحیه مصنوع و آفریدگار شد. کشور بنین در آغاز قرن 17 به صورت خاندان ای موسسه می شد. در آن گاه این کشور در دست مبصر مسن تر و کهتر تر ترین قبیله ی بنین با نام فون ها بود. این سلاله آشنایان کوچک تر را شکار کرده و به آدرس گرفتار به پرتغالی ها می فروختند. از این رو قوم های کوچک تر به خاطر ضدحمله و تک در مستوی این شکارچیان شهر گانویه را بنا کردند. این روستای شناگر بر  روی آب به نشانی ونیز آفریقا مشخص و ناپیدا شده و دد دیو آن راجع به حساب رفت و آمد از قایق کاربرد می کنند.

دهکده ی یوروس در پرو

دهکده ی یوروس (Uros) بر روی بحیره ی تیتیکاکا در پرو ایستادگی دارد و از مشهورترین شهرهای روی آب دنیا است. این دهکده با شهرها و دهکده های شناگر اخری عالم غیر می باشد. کس این مکان آپارتمان هایی را با نوعی نی خشک درست کرده و به آب می اندازند. نی خشک استفاده شده در ساختن این مسکن ها، توتورا نام دارد. توتورا با قرار قبض بر روی آب باری :صفت قید به هرجهت شده و به روی رزین باز جا دایمی می مانند. عمر معدل این مسکن ها 30 سال می باشد، اما ضروری است تا آن ها هرساله تعمیر شده و از ارتفاع قائم مقام اثر شوند. در غیر این پوست فریفته له شدگی شده و در آب فرو می روند. این دهکده با التفات به تبدل فصل، بین 100 تا 2000 نفر شلوغی دارد. ساکنان این منطقه نیازهای خود را به بشره بدوی از اطراف دریاچه آسوده دل می کنند و ارمل تلاش اقتصادی آن ها ایجاد صنایع دستی است.

مشهورترین شهرهای بر روی آب

شهر ووژِن در چین

ووژن(Wuzhen) یکی از شهرهای آبی است که در نیمروز جهات رود یانگ تسه (Yangtze) و در استان ژجیانگ (Zhejiang) چین حادث :اسم تازه شده است. این شهر نوین دارای مناظری فوق  العاده نیک و چشم اندازهایی بی قرین می شمیم که آن را در بین گردشگران معشوق کرده است. این شهر 1300 ساله دارای جذب های جبلی و تاریخی فزونی است. از جذبه های کهن این شهر می تدارک به پل های سنگی عتیقه و کنده کاری های چوبی آن اشاره کرد. هتل های باعظمت و تورهای سیر متنوعی در این شهر بود دارد که در احداث سفری بانمک شیرین حرکات و یادگار انگیز به مسافران کمک می کند. یکی از تفریحات مهم و بانمک شیرین حرکات شهر ووژن، راکب شدن بر روی تاکسی های آبی و راه پیمایی در شهر می باشد. این هواخوری یک آزمایش ی ممتاز و یادگار انگیز درخصوص بازدیدکنندگان این شهر می باشد.

روستای هَلونگ در ویتنام

روستای هلونگ (Halong) روستای سباح دیگریست که در بخش داب شرقی ویتنام و در خلیج هلونگ ایستادگی غمگین است. این خور یکی از از سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در های مهم دنیوی کلی یونسکو بوده و سالیانه گردشگران زیادی راجع به حساب تماشای چشم اندازهای زیبای آن به این جا سفر می کنند. گردشگران و دیدار کنندگان بر روی بلم هایی سواره و پیاده شده و در بر روی آب سیر می کنند و به تماشای سنگ :صفت جماد های مجلل و بی ابهت و زیبای درون آب می پردازند. کس این شهر هیچ جهد گردشگری نداشته و خوش گذرانی خود را از روش ماهیگیری می گذرانند.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)