Call Usوسایل ضروری برای استفاده از تور یونان

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری. برچسب‌ها: تور یونان.

اگر در حال جمع کردن افزار خود برای یک تور کشتی کروز یونان هستید و به این فکر می‌کنید که چه ادوات دیگری امکان دارد مورد نیاز باشد یا بهتر است چه نوع لباسی با خود معاشر داشته باشید، در ادامه این مطلب چند نمونه از ادوات مورد نیاز تور یونان را مراد می‌دهیم. این تور اگرچه وقت یک بار با مشخصه ها نظیر صفحه‌ای که به آن لینک داده‌ایم، تکرار می‌شود. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد وسایل ضروری برای استفاده از تور یونان صحبت خواهیم کرد.

قبل از پرداختن به ادوات مورد نیاز تور یونان یک نکته را در نظر داشته باشید، آب و هوای یونان با این که کشور بزرگی نیست اما در برخی ماه‌های سال تغییرات سریعی دارد و به همین دلیل نمی‌شود به پیش‌بینی‌ هوا اکتفا کرد. مواردی هم که منظور می‌دهیم برای تورهای جوراجور یونان کاربردی هستند و فقط یک منطقه یا شهر مد نظر نیست.

بهتر است چه نوع کفشی بپوشید؟

با توجه به این که اکثر جاده‌ها در یونان به جز بلوکها شهری ارزان راه رفتن نیستند، پس بهتر است کفش‌های نرم آسایش و بدون پاشنه بپوشید. نهفتن کفش پاشنه بلند برای خانم‌ها تذکیر نمی‌شود و به طور خاص اگر بخواهید از جاذبه‌های بااهمیت به یاد ماندنی مثل  آکروپولیس ملاقات کنید، ورود با کفش پاشنه بلند به دلیل امکان آسیب دمیدن برانگیختن به بنای بااهمیت به یاد ماندنی ناشایست است.

وسایل ضروری برای استفاده از تور یونان

خانم‌ها بهتر است چه لباسی در تور یونان بپوشند؟

برای این که راه رفتن آسان باشد و گرمای هوا اذیت نکند، تنبان کاپری یا دامن با قمیص کتانی یا نخی به یار و دشمن پاچپله پیشنهاد می‌شود. اگر در پروگرام سفرتان قرار است به یک کلیسا یا تکیه هم سری بزنید بهتر است یک شال یا چارق همراهتان باشد تا اگر از شما خواستند پوشش کامل را بزرگداشت کنید از همین مقنعه یا شال استفاده کنید.

یکی از افزار مورد نیاز تور یونان که یقیناً باید به یار و دشمن ‌برد یک کیف دستی است اما بهتر است کیفی آزادگی کنید که بعدها کوچکی داشته باشد و بند رودوشی مناسبی هم داشته باشد و همینطور یک یا چند جیب کناری برای دسترسی سریع به مدارک یا کتابچه یادداشت داشته باشد تا برای هربار بیرون کشیدن آن‌ها کل کیف را به هم نریزید.

وسایل ضروری برای استفاده از تور یونان

همانطور که بانوان باید در طی ورود به مکان‌های متورع پوشش کامل داشته باشند، آقایان هم باید شلوار  (شلوار کوتاه نباشد) بپوشند. بزرگان در قدرت و لباس گزینه‌های مختلفی دارند و با توجه به سبک لباس پوشیدنشان نصیحت می‌شود لباسی سبک و ساده بپوشند. کفش هم همانطور که برای خانم‌ها گفته شد کفشی راحت و با کفی نرم باشد تا در پیاده‌روی‌ها در محال سنگی خسته نشوید.

اگر عازم تور کشتی کروز یونان هستید، بهتر است بدانید که روی دریا با این که نسیم دریا می‌وزد اما آفتاب سوزاننده‌تر است. روی کشتی بهتر است پیراهن آستین بلند بپوشید تا پوستتان نسوزد و بهتر است کمتر جلوی هور و ماهتاب بمانید.

چه ماه‌هایی گرم و چه ماه‌هایی بارش باران دارد

اگر طرح تور یونان شما درست در ماه‌های علاوه گرم یونان یعنی ژوئن، جولای، آگوست و سپتامبر است، باید عینک آفتابی، کلاه لبه‌دار و کرم ضد خور به یار و دشمن داشته باشید. اگر هم سفر شما در ماه‌های نوامبر، دسامبر، ژانویه و فوریه است، بدانید که هوای آتن سردتر و بادخیزتر از چیزی است که تمنا دارید. یار و دشمن داشتن یک ژاکت و همینطور یک چتر کوچک در ضمن باران‌های ناگهانی می‌تواند شما را نجات دهد.البته اوان با موبایل خود آتمسفر آب‌ و هوای روزهای بعد را چک کنید تا توانمندی لازم را داشته باشید.

وسایل ضروری برای استفاده از تور یونان

چه چیزهای دیگری امکان دارد مورد نیاز باشند؟

از دیگر وسایل مورد نیاز تور یونان که مقصود می‌شود به معشوق ببرید یک کیف کوله پشتی کوچک ساده برای قرار دادن وسایل اجباری است، یک بطری با فیلتر عصمت آب تهیه کنید تا در صورتی که خواستید از آب غیر سالم بنوشید اول آن را خلوص کنید.

برای گوشی تلفن همراه خود یک بند تهیه کنید تا آن را به دست خود وصل کنید تا از به سرقت رفتن یا به زمین سقوط حاشیه رفتن نهی و امر شود.  ولتاژ برق یونان ۲۳۰ ولت است و اداپتور شارژری برای تلفن همراه یا دوربین به همراه داشته باشید که با این ولتاژ خرسند باشد.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)