Call Usمقصدهای گردشگری مناسب برای خانم های مجرد

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری.

بیشتر افرادی که از آفریقای جنوبی دیدن می کنند یکراست به سمت دارالسلطنه این کشور کیپ تاون و یا پراک ملی کروگر Kruger National Park می روند. این دو نقطه از آفریقای جنوبی هر دو به برهان ها معتنابه و درست، علاوه آوازه دارند؛ اما گزینه بهتری که من اعلام می کنم سفر به دشت صخره ای و مرتب و نارنجی رنگ Karoo در جنوب این کشور است. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد مقصدهای گردشگری مناسب برای خانم های مجرد بیشتر میگوییم.

مقصدهای گردشگری مناسب برای خانم های مجرد

پارک ملی کروگر

این منطقه از کیپ تاون ایمنی بیشتری دارد و از پارک ملی کروگر Kruger National Park خلوت تر است. وقتی به کارو Karoo سفر کردم و در یک لته که بام بامسمای آن The Rest یا قرار ثبات بود اسکان می کردم، طولی نکشید که دریافتن خاص بودن را آزمون کردم. بلوز بی آستین راه برای انجام دادن منطقه ای که در آن قرار دارید، این است که مدتی در آن منطقه بمانید و یک جهد خاص را انجام دهید.

آفریقای جنوبی با درجه بالای وقوع جرم، ممکن است در فاتحه یک مقصد آفاق پویی منطقی برای خانمی که تنها سفر می کند به نظر نیاید. اما بخش های غیر شهری این کشور مانوس کارو ، آنچنان از شهرهای شلوغ و خطرناک دور هستند که اسکان کردن با یک خویشان محلی و یاد اخذ کار در مزرعه، می تواند یک آزمون پر از امنیت را برای شما به سوغات بیاورد و شخصیت شما را بسازد. به افزون با آن همه فضا و زمان برای فکر کردن و احساس کردن، می تواند باعث رشد شخصی شما گردد.

مقصدهای گردشگری مناسب برای خانم های مجرد

چنان مکان خوش منظره پرت و خالی از سکنه، که تقریبا هیچ کس و هیچ چیز در اطراف شما وجود ندارد، به شما زمان و استخلاص می دهد تا به تفکر بپردازید و به تمام معنا درک کنید و این یکی از بزرگ ترین و عالی ترین مزایای تک نفره سفر کردن به شمار می رود.

یوبنگ در چین

یوبنگ Yubeng یک روستای متباعد و نزدیک در کوه های هیمالیا در کشور چین است که رسیدن به آن تنها از طریق پیاده روی یا قاطر موتور امکان پذیر می باشد. وقتی در مسیر رفتن به این دهات بودم، پرچم های دعای تبتی ها را دیدم که از درختی به درخت دیگر آویزان شده بودند، برف به آرامی در حال فرو ریختن و باراندن بود و چهارپایان در تماماً آن ناحیه در حال رفت و آمد بودند. در این منطقه، استوپاها stupa (نوعی بنای تپه معتاد خواهر شبیه یا سازه نیم کره ای شکل که در آسیای جنوب شرقی، مخصوصا شبه قاره هند، از آن به نشانی محلی برای مراقبه و مدیتیشن مصرف می شود) در همه جا دیده می شدند. روستای یوبنگ Yubeng آنچنان پر صلح است که نظیر آن در سایر بخش های کشور چین پیدا نمی شود.

مقصدهای گردشگری مناسب برای خانم های مجرد

احساسی که در این ناحیه خواهید داشت قابل تشریح نیست؛ اما همه کسانی که به این عمارت سر می زنند همین دریافتن را دارند. اگر بازدید از سایر بخش های کشور چین، شما را گیج و هاج وواج کرده، برای کسب آسایش و عدم تعادل به یوبنگ Yubeng بروید. در شهرهای بزرگ، کلاه برداران اغلب خانم های جوان را هدف قرار می دهند؛ اما در هیمالیا، شما از یک صاحب مجلس عزیز تر و مهم تر هستید. مردم گرم و ندار یوبنگ Yubeng علاوه پر آرامش، صبور و پذیرا هستند که گردشگران را بازنشسته :اسم بازنشست به توقف می کنند. آنها کمابیش می توانند با شما انگلیسی صحبت کنند و در مورد گردشگران خارجی و درونی افزون کنجکاو هستند.

وقتی به این منطقه سفر می کردم، منتظر این بودم که در آنجا کاملا تنها بمانم، اما وقتی به آنجا رسیدم از این که شناسا شدم جوان های گرم و خوش اصابت کشور چین هم برای فضیلت یافتن راحت و یک مکان مقدس به این منطقه می آیند شگفت زده و شاد شدم.

مائوئی در هاوایی

وقتی که اکثر آدم ها به سفر تک نفره فکر می کنند، نام مائوئی Maui کمتر به ذهنشان می رسد، اما این آبخوست با تمام جهد های واهمه انگیزی که امکان ادا آنها را ساخته می کند، از جمله موج سواری، کوه نوردی، رانندگی در جاده ای که به سمت هانا Hana می رود و شرکت در تورهای غوطه وری و قایق سواری، در حقیقت، یک مکان عالی و ایده آل برای کسانی که تنها سفر می کنند به شمار می رود. این آبخو زیبا با آب و هوای دائما متغیرش، دارای کناره ها ماسه ای زیبا، مراکز تفریحی اقامتی شیک، نقطه های زیبا و ویژه برای اردو زدن و مسیرهای کوه نوردی به سمت دره می باشد.

مقصدهای گردشگری مناسب برای خانم های مجرد

جالب ترین نکته در مورد مائوئی Maui این است که با آب و هوای کاملا استوایی و آداب دانی هاوایی، به شما این درک را می دهد که در یک کشور مگر دیگر با ایالات متحده آمریکا هستید. خصوصاً اگر آمریکایی باشید، برای رفتن به این آبخست و لذت بردن از سفر، نیاز به پاسپورت یا یاد اخذ یک زبان سایر اجنبی ندارید.

بعلاوه، سعی های ویژه خانم ها مانند لشکرگاه سپاه موج ملتزمین خانم مائوئی وجود دارند که به طور ویژه برای خانم هایی که تک نفره سفر می کنند و به ظهر یک گروه از خانم های دیگر برای به کاربستن فعالیت های ورزشی هستند طرح ریزی شده است. این یک آزمایش مفرح است و در عین حال موجب متنفذ و ناتوان سازی خانم ها می گردد.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)