Call Usجاذبه های گردشگری آمریکای جنوبی

(امتیازی ثبت نشده است)

آمریکای جنوبی از آرژانتین تا کلمبیا تا دلتان بخواهد جا و مکان برای دیدن دارد طبیعتش از آن کون هایی است که یک دنیا حرف برای گفتن با معاینه بررسی کنندگانش دارد و آن ها را به شکلی فریبنده مست و بهوش بیهوده باطل و ازدست رفته خود می کند. هر کشور این ناحیه از زمین، پر از نقاطی است که با هر نهاد ای سازگاری دارد، کوه های درستکار و سر به فلک کشیده، دریای آرام بامحبت و گاهی خسته و بی آرام و پر تلاطم، جنگل های پر از سکوت و آرامش، دشت های وسیع و دل آرام کننده و کوتاهی اکتفا هر چه بخواهید در این سرشت زیبا دیده می شود فقط کافیست ویزا به دست راهی این دیار شوید آن وقت خواهید دید که دل کندن و عزیمت کردن برایتان سخت ترین کار ممکن زندگیتان است! در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد جاذبه های گردشگری آمریکای جنوبی بیشتر صحبت می کنیم.

جاذبه های گردشگری آمریکای جنوبی

آرژانتین؛ پارک ملی کالیلگونا

در کشور آرژانتین هنوز نقاطی وجود دارد که بر خلاف بعضی دیگر از کشورهای آمریکای جنوبی هنوز به پاکدامنی همه جای آن متمایز شده نیست و مکان های حیرت انگیز مازاد یدکی که باعث بهت گردشگران می شود وجود دارد که یکی از آن ها نقاط مختلف همین پارک است. آشنا شدن و دیدن گروه بومیان و مردم این نقطه و سبک زندگی آن ها، گذر از جنگلی  زیبا و جیحون ای دل انگیز،  مسیر‌های ناراحتی انگیز و جذاب این نقطه، توقف در ایستگاه‌ های بین راهی کوهستانی و دیدنی های زیاد دیگری که روح و روان انسان را جلا می دهد از این پارک برای هر آفاق پویی زیباترین خاطرات یک سفر فطرت گردی را به خاطره می گذارد. بد نیست بدانید که مسیر پارک ملی کالیلگونا در فهرست ارثیه دنیوی کلی یونسکو ثبت شده است و این مسیرها یکی از زیباترین جاذبه های صنع آمریکای جنوبی لحاظ می شود.

کلمبیا؛ پارک ملی تیانا

یکی از چالش بر‌انگیزترین نقاط این ناحیه که جزء دیدنی ها و فطرت آمریکای جنوبی قلمداد می شود این پارک ملی تیانا در کشور کلمبیا است. حیات وحش این پارک و جنگل های خرم شما را به یک شهر عتیقه در این کشور می رساند که این شهر را مردم تیرانا که بومیان این زمین هستند بنا کرده اند. از دیگر گیرایی کشش های این پارک دیدن پرندگانی است که در جنگل وجود دارند و شنا کردن در رود ای در نزدیکی آن است.

جاذبه های گردشگری آمریکای جنوبی

برزیل؛ پارک ملی لانگووس

برویم برزیل ببینیم در این کشور چه خبر است و سهم برزیل از سرشت آمریکای جنوبی چیست؟ آیا تا به حال راه رفتن در گذرگاه را بدون کفش آزمون کرده اید؟ یا دوست دارید که در خیابان بدون کفش راه بروید؟ بله یک بار تجربه اش لذت دارد پس با ما به ایالت ماراناهو در شمال برزیل بیایید و در یک حیات‌ وحش فوق العاده زیبا قدم بزنید آن هم پا عاری و بدون کفش ساعت ها پیاده روی کنید! تپه‌های شنی و آب مطبوع از دیگر جاذبه های این پارک ذاتی است. آب و هوای سحر انگیز این پارک انحصاری باب به فرد است و فکر پنداری که فرشی از حریر در این پارک برایتان پهن کرده اند پس با خیال راحت پا عریان به قدم زدنتان ادامه بدهید چون افزون بر اینکه در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت کبیر و نابالغ رسا یکی از زیباترین مناطقی است که جزء صنع آمریکای جنوبی به حساب می آید.

اوسنگات پرو؛ کوهستان گوناگون ‌کمانی

حالا نوبت پرو است چون این کوهستان رنگین‌ کمانی اوسنگات غریبانه در اشتیاق گردشگران است. این کوهستان ویزیت کنترل کننده چندانی ندارد چون جاذبه‌ های کوسکو در ماچو‌پیچو که در نزدیکی این کوهستان زیبا است گردشگران را همان جا جذب خود می کند و آن ها از این همه گاز پینه غافل می شوند. این کوهستان که جزء طبیعت آمریکای جنوبی است به خاطر تپه‌های رنگی اش به کوهستان رنگین‌ کمانی معروف است.

جاذبه های گردشگری آمریکای جنوبی

پرو؛ ماچو پیچو

فعلا در همین پرو بمانیم و از یک گیرایی کشش که در بالا هم به آن تمثیل کردیم برایتان بگوییم، به ماچو پیچو که گذر از آن یک آزمون بی نظیر برایتان می سازد برویم مسیر اینکا یا سالکنتای با چشم اندازی از کوهستان پرو یک سفر رویایی را از گردش در شهری که به هوا بوم وبر گاهواره طلا مشهور است برایتان بوجود می آورد.

ونزوئلا؛ کوه رورایما

وقت کوهنوردی و رفتن به ونزوئلا است. کوه رورایما از تکرار نشدنی ترین آزمون های سفر به این کشور و ذهن انگیزترین بازدیدها از فطرت آمریکای جنوبی است. در مسیر رودخانه‌‌ ی کوکنان، جنگل‌ های انبوه، دره، حیات‌ وحش و برکه آبدان مسیر این کوه از پیاده روی خود تا می توانید لذت ببرید کسی مانع تان نمی شود.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)