Call Usدر مورد زمین گلف شیطان بیشتر بدانید

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری. برچسب‌ها: نوروز 97.

زمین گلف فتنه گر در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق یک فطری ی نمکی گشاد در دره ی مرگ و در وادی مجاوه در پارک ملی در دره مرگ و در شرق کالیفرنیا است. اگر چه مرزهای دقیقی درخصوص این ناحیه محرز نشده است و دقیقا معلوم ازاله که از کجا تا کجا کشیده شده است ولی به طور تقریبی از نزدیکی همسایگی Ashford Mill تا تپه های نمکی کشیده شده است که به طور کلی گستره احمق ای به گستره ی ۴۰ بارغبت را پنهان سازی می دهد. این گستره احمق ی نمکی در واقع بستر یک دریاچه بوده که زمانی در این منطقه هستی و عدم داشته است و عجالتاً خشک شده است. در ادامه  در مورد زمین گلف شیطان بیشتر بدانید اشاره خواهیم کرد.

در مورد زمین گلف شیطان بیشتر بدانید

در اخبار گردشگری جالب است بدانید که نهر ای که در این جا زمانی بود داشته است، عمق روبه رو ۳۰ فوت داشته است، البته زمانی که ازجهت به آن گپ می کنیم به ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ سال قبل برمی گردد که اینک خشک شده است و بی زن چیزی که از آن همیشگی باقی مانده است خرج معدنی حل نشده است. فرض کنید که این نفقه در طول هزارها هزارگان سال باقی باقی مانده و روی هم ممتلی شده است و گذر وقت سبب شده تا شکل این گشاده کاملا تبدیل کند و اشکال جالبی از دل آن بیرون بیاید.

این فطری ی نمکی به پایه ای خرد شده است که وقتی در کتابچه های پیشوا ازنظر به آن می خوانید می بینید که به آن لقب زمین گلف فتنه گر را داده اند. چه اسم خنده داری نه؟ در حادث :اسم تازه به این معجزه برهان این اسم را به این ناحیه داده اند چون به مرتبه ای ناهموار است که هیچ کسی نمی تواند در آن گلف نیرنگ و جدی کند، مگر شیطان! و از آن به بعد بود که این اسم را روی این ناحیه گذاشتند.

۱۵۰۰۰۰ سال پیش، این فطری ی نمکی یک بحیره ی مبصر مسن تر و کهتر تر و ژرف بوده است چیزی مرزها اسنان ۱۵۰۰۰۰ سال پیش، این وسیع طبیعی ی نمکی ای که معاصر می بینیم در واقع یک دریاچه ی کاپیتان و نغول بوده است که از آب شدن برف ها و یخچال های ذاتی به وجود آمده است.

این رود که به مانلی هم بنام بوده است عمق مازاد یدکی داشته است با این حال به تکرار آن آب آن خشک شده است و نمکی که از آن همیشگی تتمه است اینگونه اشکال غریب انگیزی را به هستی و عدم آورده اند. نزدیک به آخرین عصر سرما که حدودا ۱۰۰۰۰ سال پیش اتحاد فروتن است، تغییرات آب و هوا از مهم ترین عوامل خشکی این دریاچه بوده است.

دوباره در محل خشک شده ی بحیره ی قبلی، دریاچه ی  کم عمق دیگری با بارش های باران و آب شدن برف و یخ ها به وجود آمد که آب و هوا عنفوان به گرم تر شدن کرد و ذهاب ذهاب هم کم تر شد و این بحیره هم خشک شد. همین که آب دریاچه تبخیر شد، مصرف معدنی و املاح  نمک ها در ته آن ابدی ماندند و سبب شد تا یک صحنه ی کم حجم و بزرگ از نمک از آن بر جای بماند. کانا زودباور ای که هم دوره ما می توانیم ببینیم، جایی که به نخبگان اموال غیرمنقول گلف فتنه گر گمنام است.

کمبود آب و خشکی بیش از پیمانه دلیل به وجود مراجعت کردن و عازم شدن شوره زارها و ازلی سکونت املاح در این منطقه شده است و در ولد سطح اغنیا این منطقه کاملا بی ترتیب و پر از بی ارزشی و خراج شده است. این بی قدری و رفعت ها که در حادث :اسم تازه همان املاح بر جای تتمه هستند کم کم روی هم ثفل می کنند و سرشار می شوند. این پدیده به بازگویی حرارت پراکندگی محذوف خاشع است و باد و بارش هم به شکل گیری آن کمک مازاد یدکی کرده است.

در مورد زمین گلف شیطان بیشتر بدانید

دره مرگ نام بوستانی و صحرایی در شرق کالیفرنیا است که یکی از گرم ترین نقاط روی نجبا مشخص و ناپیدا می شود. این دره در نزدیکی مرز کالیفرنیا نوادا اسکان دارد و نیمی بیشتر از پارک ملی دره مرگ را از نظر میدان به خود مختصه داده است. حتی اسم این دره به مقیاس ای فریب انگیز است که اصغا آن می تواند هر گردشگری را شایق به رویت آن کند. این دره تعجب های اضافی را در جا داده است از سنگ هایی که در تیه راه می طور تا نخبگان اموال غیرمنقول گلف شیطان و…

در قسمتی از این دره ی اسرار آمیز سنگ ها راه می طریقه که قبلا هم در مطلبی ازحیث به آن نوشته ایم. نکته ی مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده این که این سنگ ها افزون هم سنگین هستند با این حال عاری و با هیچ نیرویی در گرداگرد نوع به نوع و همگون مطلع به سینه خیز رفتن آرام آرام حرکت کردن به گوشه ای پناه بردن می کنند.

این دره پست ترین منطقه ی آمریکاست و آب و هوای زیاد گرم و خشکی دارد شتا ها حتی دما تا ۶۰ ساق سانتیگراد هم می رسد. تا جایی که کثرت این دره را باقسمت های گرم و خشک آفریقا مقایسه کرده اند. طبق آمارها هر ساله ۸۵۹ عندلیب گردشگر به دوری گزینی از این ناحیه رویت می کنند. این دره نیز رویه های کمیابی از گیاهان و جانوران را در خود جا داده است که توانسته اند به نوال خود را با آلت چی وفق دهند. علیرغم خشکی بسیار متجاوز این دره، تماشایی :اسم پرشور است بدانید که در سال ۲۰۰۴ به قوه ذاکره آب شدن برف کوه های جوانب این دره، سیل ابداع شد!

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)