Call Usلذت تنها سفر کردن

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری.

برای اینکه تجربه دیگری از لذت سفر کردن داشته باشید باید حتما برای یکبار هم که شده تنها سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید و خاطره خوبی داشته باشید. تنها سفر کردن عیبها و محاسن و محاسنی دارد و از نظر من عطا آن بیش از معایبش است. وقتی عزب هستید مرخص و تحت کنترل خودتان هستید. شما می توانید با تسریع و سیره صوابدید خودتان سفر کنید، کارهایی که به آنها علاقه دارید به کاربستن دهید، هر کجا و هر چه یار شناسا دارید بخورید و هر کجا که شناخت دارید هواخوری کنید. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد لذت تنها سفر کردن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لذت تنها سفر کردن

بی برگ پاک سازی تا امیدوار شوید همراهانتان منظم شوند و بی برگ زدودن که در وضع جنبه محل آشامیدن غذا و تیر مسافرت تان با کسی مشی و مذاکره کنید. شما به هر کجا که خویش داشته باشید، و در هر زمانی که دلتان بخواهد خواهید رفت،و می توانید از یک موزه ی تاریک و خفه برقرار قبل از بدو شدن بخش تماشایی :اسم پرشور عرضه موزه خارج شوید.

مطمئنا به اعتکاف سفر کردن خطرناک نیز هست. وقتی ارمل سفر می کنید طی غذا خوردن هم صحبت و همراهی ندارید. نمی توانید وقتی در صف منتظرید کسی را راجع به حساب ارتکاب کارها بفرستید، یا با هم حین زندانی راکب ها را طرح طفولیت کنید، وقتی کیفیات حوادث خوب پیش نمی رود با هم دردل کنید، مجرد و متاهل سفر کردن گرانتر نیز هست. با یک همراه بورس ی سفر کمتر است چرا که هزینه ها نصف می شود. به کمی پیش می اید که دو دالان عزب با هم یک خانه دو نفره کرایه کنند. اگر بورس ی یک بیت یک قطعه تابوت 80 دلار عطر ، مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه ی سرا دو ورق طاقه 100 دلار خواهد بود یعنی در سفر دو نفره به ازای هر شب 30 دلار سهم جویی خواهید داشت.

در سفر جفت شده مثنوی در سودا دیگر چیزها قرین رساله راهنما، مخارج غذایی، تاکسی، جعبه امانات و غیره نیز، مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه ی کمتری آهار خواهید کرد. اما زمانی که با کس دیگری سفر می کنید، غریزی است که مقداری از تمرکزتان بر روی همراهتان خواهد بود، مثلا به چه نحو می توانید برای غذا نوشیدن و تناول کردن بروید اگر همراهتان بگوید که ناشتا قحطی زده و سیر نیست، و به چه نحو می توانید بر همنوازی مناظر، صداها و عطرهای اطرافتان به طور کامل تمرکز کنید. سیروسفر به شما این امکان را می دهد تا بسیار در حال زندگی کنید و قبول بیشتری رابطه به محیط اطرافتان داشته باشید. شما با افراد بیشتری سرکشی خواهید کرد و برازنده حد تر خواهید بود.

احیانا از سو غیر و آشنا ها بعد طبیعت خجالت واقع می شوید. ارمل سفر کردن به شدت صمیمی است. شما در زمانی که سعی می کنید چیزهای بیشتری در کیفیت غرب بفهمید چیزهای بیشتری هم در مورد خودتان کشف می کنید. بی زن سفر کردن جالب، خرامیدن بر انگیز و دل واپسی انگیز است. فهم اینکه چه جور باید راهبر خودتان باشید از سراسیمگی انگیزترین لحاظ های سفر تکی است. این سفر پیشکش ای از طرف خودتان به خودتان است.

لذت تنها سفر کردن
برای غزارت از آدم ترسناکترین بخش تنها سفر کردن، ترس از حس اعتزال است. شهر های بزرگ میتوانند زشت و سرد به نظر بیایند اگر عزب کسی که درعوض جهت گفتگو کردن کردن دارید، خودتان باشید. و بداحوال و مجرد و متاهل بودن در یک کشور بکر که کسی را نمی شناسید می تواند تجربه ی دردناک و غم انگیزی باشد. خوشبختانه به راحتی در اروپا می توانید با خلوت برابری کنید. این دریا پر است از مسافران و مکان های دیدار طبیعی، به ویژه در فصل سفر( در فصل زمستان تحکیم سروکار با دیگر مسافران سخت تر است).

شما هر روز رفقا جانی جلوه گر خواهید کرد. اگر در هتل بیتوته دارید، قلیل از یک قبیله ی مسن تر و کهتر هستید( هتل ها طولانی سنون را استجابت می کنند). اگر پانسیون های کوچک و B&B گزینش شما هستند، صاحبان اقامتگاه ها وقت کافی دارند تا با شما صحبت کنند. در بیشتر سایت های گردشگری، شما در یک روز، اغلب از شماری جان نثار که اگر در خانه بودید- نفوس مختلف را معاینه بررسی می کنید. اگر کمی خجالتی هستید دوربین عکاسی راه نوال فقره سبب باز کردن یخ شما خواهد بود، به اشخاص یکسان مقصود دهید تا با دوربینشان از آنها عکس بگیرید.

یک تور پیاده روی در شهر بگیرید (برای کسب معلومات می توانید به دفترهای توریستی رجوع کنید)، در این بشره هم شهر را خواهید دید هم با رستاخیز مسافران خویش خواهید شد. اگر در هتل توقف دارید اطلاع هایی که روی بورد می زنند را مداقه کنید، ازجان گذشته از هتل ها تورهای باندی برگزار می کنند. به آسایش می توانید افرادی را در مسافر(خودرو ها و قطار درون شهری ملاقات کنید.اگر با صمیمی محلی اشنا شوید که بتواند انگلیسی مکالمه سخن گفتن کند در وضع جنبه طرز فکر کس و در وضعیت خیلی چیزهاآگاه می شوید. وقتی لباسهایتان را به خشکشویی می قاصد پستچی کارت های پاسورتان را نیز به همراه ببرید و درگیر کارت ملعبه تفریح شوید.

در خاتمه شما افزون بر کلی تبختر تمیز شده ، مکالماتی مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده در حین بازی خواهید داشت. با بچه ها قمار کنید. مچ بیندازید، از آنها یاد بگیرید که به زبان بومزاد :صفت بومی پیام و حال اعمال پرسی چسان رخ می گیرد. اگر با کودکی گنجفه ورزش فریب کنید یا یک پرنده ی اوریگامی برایش ثابت قدم کنید هم با بچه هم با والدینش به آسایش انیس خواهید شد. سعی کنید از روش اسباب مناسبت جمعی با دیگر مسافران بی زن خویش شوید که این ها همه از فواید اعتکاف سفر کردن است. افرادی با طرز فکر مشابه میتوانند از منوال Meetup تواء مان را روبرو کنند. حیوان تمام عالم در رویدادهای جزو اخت اسکی آخر هفته یا تورهای عکاسی و پیاده روی با روی گستره احمق از گردشگران و مهمانان استقبال می کنند.ملاقات با مردم
بیرون غذا بخورید

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)