Call Usجاذبه های باستانی اندونزی

(1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)

یکی از کشور هایی که می توانید با سفر به آن لذت یک سفر دلنشین را ببرید کشور اندونزی می باشد که دارای محبوبیت بسیار زیادی بین گردشگران است. یکی از مواردی که باید در مورد سفرهایی خارجی بدانید این مورد است که شما با سفر به کشور زیبای اندونزی یک سفر رویایی را تجربه خواهید کرد. در ادامه در مورد اخبار گردشگری بیشتر صحبت خواهیم کرد که یکی از آنها مربوط به جاذبه های باستانی اندونزی می باشد.

شعله های آتشفشان ‏Kawah Ijen‏

دهانه  این آتشفشان بسیار وسیع است که چند آتشفشان دیگری را در خود جای می دهد. یکی از آنها آتشفشان ‏‏ است که ‏از سولفور پر شده است ، به این دلیل زمانی که می سوزد آتش آبی نمایان می شود. تماشای این پدیده زیبا در شب خیلی دیدنی تر ‏است. هر چند جوانب محیط این کوه ممکن است دوستانه به نظر نرسد و برخی آن را خطرناک بدانند، اما حسب معمول تورهای ‏مختلفی برای تماشای این آتش های آتشفشان برگزار می شود تا بازدیدکنندگان بتوانند در امنیت بیشتری از این صحنه زیبا دیدن ‏کنند.

جاذبه های تاریخی اندونزی ‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏
معابد تاریخی در بوروبودور ‏‏‎

معبد بودایی ماهایانا در قرن نهم بنا شده است و می توان به جسارت گفت سمبل کشور اندونزی بوده و در حال حاضر یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی محسوب می شود. این عبادتخانه یکی از ‏مشهورترین و شناخته شده ترین معبدها در عالم است که پربازدیدترین مکان دیدنی در کشور اندونزی نیز می باشد که توسط ‏یونسکو محافظت می شود. در این معبد 504 مجسه بودا وجود دارد.

جاذبه های تاریخی اندونزی
‏کوه برومو ‏‎ ‏‏‎‏ ‏‏‎

این کوه نیز یک آتشفشان است که در پارک ملی اندونزی که خود یکی از جاذبه های دیدنی این منطقه ‏است- جای گرفته است. برومو در سالهای 2004،2010 و 2011 کوشا بوده است. اما این دلیل نمی شود تا مردم بومی این منطقه ‏سنت های خود را کنار بگذارند. طی جشن های هندو ها ، محلی های این ناحیه به بالای این کوه می روند تا به رسم عتیق خود ‏غذا و گل هایی را به درون دهانه این کوه بریزند

جاذبه های تاریخی اندونزی
معبد وات‌چالونگ

مهم‌ترین معبد بودایی شهر پوکت است و به دو راهب مقدس وقف شده که دردهه‌ی ١٨٧٠ میلادی، به حضانت و بهبودی کارگران معادن می‌پرداختند. در این آتشکده باید با روشن و کم بها مستحضر شد و کفش‌ها را ضمن دخول درآورد. وات چالونگ، معماری و نقش‌های زیاد آراسته دارد، به خصوص در عبادتخانه اصلی. این آتشخانه دارای ۳۶ عکس بودا است و علاوه بر این بتوان گفت یکی از بزرگترین معبدها در کل کشور تایلند همین معبد است.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)