Call Usآتش فشان جهنمی کیلاویا

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری.

همچنان جوش آمدن وحشتناک کیلاویا استمرار دارد و این آتش فشان هاوایی که فعال شده است از فعال ترین آتش فشان ها در دنیاست.  برخی از گداره های آن به ۳۰ متر اوج نیز می رسند. خانه های زاید در اثر تلاش آن دایر شده است. در همین کشش اداره دفاع مدنی بیان کرده است که حد اقل ۳ خیابان در پی این جوشش شکاف برداشته است. در اخبار گرشگری در مورد آتش فشان جهنمی کیلاویا بیشتر می گوییم.

آتش فشان جهنمی کیلاویا

مسئولان این ناحیه از مردم استدعا ترک آنجا را داشته اند و بر طبق گزارشهای آنها مقیاس گاز دی اکسید گستردن سرایت شده در هوا به سطح مرکباری مکلف ، به حدی که که امدادگران در منطقه هم نمی توانند به اشخاص حاظر در آنجا کمک کنند.در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد آتش فشان جهنمی کیلاویا بیشتر می گوییم

در پی این جوشیدن ها، چندین و چند بار زلزله های سنگسن این ناحیه را لرزانده است که هر کدام قی تر از فبلی بوده است که تمشیت زمین شناسی آمریکا به نام یو اس جی اس، در اعلان های خود آورده است که قدرت این پس لرزه ها تا ۶٫۹ در جنوب شرقی این آتش فشان عاطفه حس شده است، هم گمان تردید جوشش های دیگر بر اثر کوشش جستجو های آتش فشانی در کوه کیلاویا که منجر به فوران های وحشتناک گداره ها شده است، نیز می رود.

آتش فشان جهنمی کیلاویا

در پنج شنبه گذشته و در پی فوران گداره ها از لگام فم این آتشفشان و از کوه کیلاویا در هاوایی باعث شد فضا هوا محیط شرایط زورکی برملا شود و مردم به حرکت درآوردن شوند این ناحیه در ایالات متحده را تخلیه کنند که حدود دوهزار نفر آنجا را ترک کردند و از محله هایشان به بیرون برده شدند ولی کماکان مقامات محلی این ایالت به مردم جهت خروج از منطقه آگهی می دهند.

به همین دلیل فرماندار این ایالت خطبه خوان بسیج نیرو شد و برای بسیجیدن امکانات جهت تطبیق با این وضعیت فرمانی را صادر کرد که به دستور وی گارد ملی در هاوایی هم به حالت منظم باش در آمد.

کیلاویا مجموعه‌ای آتشفشانی است که خود آن یکی از ملاحت و دافعه های  دیدنی وبسیار چشم‌نواز است. در واقع این‌ها همان آتشفشان‌هایی هستند که مجمع‌الجزایر هاوایی را تشکیل داده‌اند. کیلاویا قله‌های نوک تیزی دارد. فورا‌ن‌های این منطقه از سال ۱۹۵۲ شروع شده و بازپسین غلیان آن به سوم ژانویه‌ی ۱۹۸۳ بر می گردد.

آتش فشان جهنمی کیلاویا

گزینه ای کم بها برای گردشگرانی است که بسیار  اهل واقعه طلبی هستند. جمع بر این در اولین روز سال ۲۰۱۷، گدازه های آتش فشان «کیلاویا» در هاوایی معتاد خواهر شبیه آبشاری ازصخره به خشکی آرام سرازیر شدند، در آن زمان اولیاء امور درجات محلی فاش اشعار کرده بودند که گدازه ها هیچ خطری برای شهر ندارند و گردشگران برای عکسبرداری و تماشای این صحنه های کم نظیر خطر می کردند.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)