Call Usرستوران ژاپنی زوما دبی

(1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
دسته‌ها: اخبار گردشگری و دبی.

در شهر دبی رستوران های بین المللی متعددی وجود دارد که می توانید در خلال سیر و سیاحت خود در این شهر، وعده های غذایی خود را در هر یک از آنها میل کنید اما اگر از ما بپرسید بدون شک رستوران ژاپنی زوما را به شما پیشنهاد ویژه می کنیم.

این غذاخوری ژاپنی خوب در طی سالها توانسته رتبه خوبی را در وسط رستوران های دبی به دست آورده است. وجود بیش از سه طبقه (تالار خوب و لوکس در اشکوبه بالای ورودی، کم بها راجع به حساب قبل یا بعد از شام مخلوط با نوشیدنی حیات دارد)، طبق معمول همه صندلی ها کاملا در شب مشخص ذخیره شده است، زوما فایده خود را با افزودن صندلی های تهیه نشده برای سازگاری در همه چیز آن بدست آورده است. با ادامه اخبار گردشگری امروز همراه ما باشید تا بیشتر با این رستوران بی نظیر آشنا شویم.

رستوران ژاپنی زوما

رستوران ژاپنی زوما دبی

خدماتی که رستوران ژاپنی زوما دبی ارائه می دهد برتر است و می توان گفت که همه از آن خشنود هستند از سیخ های کباب رباتی تا ساشیمی، تمپورا تا تاتاکی  شما حتی نمی توانید ذره ای بی نظمی در این مکان و ظرف های غذای آن پدیدار کنید. این غذاخوری با ماهی کاد سپیدرنگ آوازه دارد چرا که این غذا را بهتر هر غذاخوری ژاپنی دیگر ارائه می دهد.

رستوران زوما دبی

رستوران ژاپنی زوما دبی

اینجا به شناساندن یک غذاخوری عالی و بی همانند میپردازیم که به عرضه یا انواع غذاهای لوکس و بامزه ژاپنی میپردازد . سر اشپز بی شبیه این غذاخوری با مصرف از امرار آغازین  جایگاه یک و فوت و فن خاص خود غذاهای ژاپنی را با انچنان زیبایی و تازگی ارائه میدهد که زبان از وصف ان ازپاافتاده است.
این غذاخوری زیبا بین 100 مهمانخانه برتر دنیا در سال 2012 جایگاه خود را قرار کرده است. این رستوران در دو مرتبه می باشد که در مرتبه ی اول گونه ها غذاهای بامزه ژاپنی و در مرتبه دوم این مهمانخانه نوشیدنی های خوش گوار و بی نظیری ارائه می شود.

رستوران زوما دبی

رستوران ژاپنی زوما دبی

غذاها در ظرف های کوچک و زیبایی سرو می شود و این دیزاین زیبای مهمانخانه و منوال سرو غذا نظر بسیاری از مسافران و گردشگران به خود جذب کرده تا حتی یک بار شده در این غذاخوری نیک غذا میل کنند.
رستوران ژاپنی زوما در دبی از رستوران اسمی در این شهر می باشد و مکانی شیک برای مردم با مذاق که می خواهند غذایی با کیفیت اعلا را در مکانی آسوده و لوکس میل کنند. این مهمانخانه در سال 2012 جز برترین رستوران های گیتی در بین 100 رستوران آشنا کردن گردید.رستوران ژاپنی زوما در دبی در طبقه ریشه آن غذاهای ژاپنی که در ظرف ها و غذاخوری های خوش مزین می شود و نیز گردشگران تور دبی می توانند از مرتبه دوم این رستوران که آشامیدنی های نوع به نوع سرو می شود استفاده کنند.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)