Call Usسفری راحت با اقامت در هتل های ارزان

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: اخبار گردشگری. برچسب‌ها: رزرو هتل و هتل های ارزان. سفر: آسیا.
  • برای اقامت در شهرهای مختلف بهتر است که از هتل هایی استفاده نمایید که هزینه ی شما را برای اقامت کمتر می کنند و این موضوع برای شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. علاوه بر استفاده از یک وبسایت درست رزرو هتل، چند ترفند وجود دارد که شما می توانید ارزانترین گزینه موجود را بدست آورید: مستقیما با وبسایت هتل ارتباط بر قرار کنید: اگر شما در حال رزرو یک هتل مشهور و با برند جهانی هستید مستقیما با هتل ارتباط برقرار کنید و از آنجا رزرو کنید (مانند think Starwood ، Marriott ، Hilton و غیره). آنها اغلب بهترین پیشنهاد و معاملات را در وبسایت شان دارند ، اما اگر در جایی دیگری گزینه بهتری پیدا کردید ، آن را مطابقت می دهند. بزرگترین سود رزرو مستقیم در این هتل های زنجیره ای جهانی این است که شما امتیاز وفاداری جمع آوری می کنید در هنگام رزرو هتل مستقیم، سپس اگر علاقه ای به امتیازات تان داشته باشید، اتاق های مکان های دیگر را رزرو نمی کنید. در ادامه در اخبار گردشگری در مورد سفری راحت با اقامت در هتل های ارزان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سفری راحت با اقامت در هتل های ارزان

خرید ارزان، بهترین معامله را میخواهید؟ با هتل تماس بگیرید و برای یک نفر درخواست دهید. اغلب اوقات آنها به شما بهترین گزینه ها را پیشنهاد می دهند ، مخصوصا اگر در وسط هفته تماس بگیرید یا در زمان هایی که در سال کاری شلوغ نیست بخواهید رزرو کنید.استفاده از پاداش برنامه های وفاداری: بهترین راه برای اقامت ارزان ، اقامت رایگان است. جمع آوری امتیازات با زنجیره های بزرگ با استفاده از برند های کارت های اعتباری خود ، درگاه های خرید و دیگر ترفند های مسافرت ارزان.

از نرخ تخفیفی شبیه به AAA یا AARP استفاده کنید: اگر شما بخشی از AARP یا AAA هستید می توانید نرخ های خاصی که ارزان تر هستند را دریافت کنید. حقایق جالب: هر کسی می تواند به AARP بپیوندد. من یک عضو هستم. آنها سود های مسافرتی جذابی دارند (مانند هتل های ارزان و پروازهای هواپیمایی بریتانیا). به عضویتش می ارزد.

کارت هدیه تخفیفی بگیرید: شما می توانید هتل های مهم زنجیره ای را با کارت هدیه هتل رزرو کنید. وبسایتی شبیه به Giftcardgranny.com را برای کارت های هدیه تخفیفی بررسی کنید و از این کارت ها برای رزرو هتل استفاده کنید. (خرید از طریق کارت های هدیه همچنین برای شما امتیازات و حساب هایی را به همراه دارد.)

سفری راحت با اقامت در هتل های ارزان

خرید رزرو شخص دیگر با Roomer: اغلب مردمی که نمی توانند به مسافرت بروند ، رزرو خود را کنسل نمی کنند ، پس پولشان را از دست می دهند ، هتل ها این اتاق ها را در Roomer قرار می دهند، جایی که آنها برای بازگشت سرمایه بیشتر این اتاق ها را با تخفیف به فروش می گذارند. من هرگز از این وبسایت استفاده نکرده ام اما چیزهایی راجع به آن شنیده ام. ارزش امتحان کردنش را دارد.
قیمت گذاری هتل بیشتر با قیمت های هواپیمایی تنظیم می شود و تمایل به نوسان کمتری دارد. من علاقه ای به گذراندن ساعت ها برای جست و جوی وبسایت هتل ها یا روزها برای دنبال کردن قیمت ها با قیمت های پرواز شبیه به مردمی که این کار را می کنند، ندارم. اغلب من 30 دقیقه برای رزرو هتل ارزان وقت صرف میکنم. من متوجه شدم که تفاوت بین سایت ها کافی برای توجیه کردن زمان بیشتر نیست. تنها قدم های بالا را برای داشتن یک اتاق ارزان و لذت بردن از مسافرت تان بردارید.

تبلیغات: رزرو هتل آنلاین و مستقیم

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)