Call Usرودخانه ی خون کلمبیا

(امتیازی ثبت نشده است)

«کانیو کریستالس» اسم رودخانه ای حدودا ۱۰۰ کیلومتری است که با همه جو هایی که تا به حال عین و گوش اید فرق دارد و یک تعجب طبیعی منحصربفرد است. ترکیبی از رنگ های شاد، این رود را زیباترین رودخانه دنیا کرده و به آن لقب انواع کمان آبگونه را داده است. این مظهر که فقط در ماه های خاصی از سال موافقت می افتد چنان بادقت کننده است که می تواند دنیا ها شما را میخکوب کند. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد رودخانه ی خون کلمبیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

رودخانه ی خون کلمبیا

این نهر در آفاق به سان ندارد و در هیچ نقطه ای از ثروتمندان به جز کلمبیا این واقعه خوف انگیزی را نمی توانید ببینید. به این نهر به حافظه همین رنگ های جذابش رنگی کمان ۵ رنگ هم می گویند، رود ای که سفر به کلمبیا بری دید از زیبایی تعجب آورش کامل نمی شود.

رنگ افزون جو طیف های رنگ آتش فام است؛ از صورتی عیان غمناک تا آذرین خونین و زرشکی. در عقبی نصیب تقدیر های رودخانه، سبز محرز در ترکیب با زرد و آبی در نقطه مستوی طیف رنگی لاله گون هستند.

بیک فکر کنید خزه ها و یا جلبک ها رنگ های این نهر را ابداع کرده اند اما این نمود بود حادثه به ذهن خزه و یا جلبک پراکندگی نیفتاده! اجیره خوار این رنگ های چشم نواز یک گیاه آبزی به اسم macarenia clavigera است که درخصوص اینکه به این رنگ های تودل برو در بیاید وسن اقتضا به آلات خاصی مثل دمای آب ارزان و ارز کافی نور شمس دارد.

این گیاهان ناروا خودشان را به تشک سنگی رود می چسبانند و با هم ترکیب می شوند تا نگارین اقسام کمانی از رنگ های قرمز، آبی، سبز و زرد را به بود بیاورند.

در بازدید از این جو چیزی که اغلب از همه توجهتان را جلب می کند رنگ آتش رنگ آن است درعوض جهت همین هم عده ای به آن رودخانه خون می گویند. جریانی از رنگ سرخ فام در شالوده درختان نخل سربفلک کشیده و نازک در حرکت هستند و اگر این آبخور از جیحون را ببینید رنگ دیگری به جز آتش فام نظرتان را جلب نمی کند اینجاست که بلکه :حرف ایضاً فکر کنید این به سازش جو ۵ رنگ هیچ شباهتی با عکس های مخادع اش ندارد!

رودخانه ی خون کلمبیا

اما این تنها ایما ای از چشم اندازهای این جو است، در دوام شایق جادوی صنع باشید! ترکیب گیاهان آبزی و ترفندهای نور دست به دست باهم می دهند تا آب را تحول به طیف کاملی از رنگ ها کنند. در منهل روزی هایی از جیحون آبگیر های سنگی چترمانند گرد به چشم اندازها نقصان می شود و کف آنها به رنگ های زرد و سپس سبز می درخشد.

اینجاست که می فهمید چرا نفر ابوالبشر و جانور این منطقه به این رود «رنگین کمان مایع» می گویند. تا همین چند سال پیش این نهر که در اعماق پیرامون کوهستانی کلمبیا استقرار دارد بسیار از اینکه یک جذب دیدنی رایحه یک جلب ندیدنی بود چون به دلایلی، کتابچه های گردش جهانگردی محض این که بسیار تذکیر ای به دیدار مجدد از این جو نمی کردند اما ۱۰ سال پیش ورق بازآیی و کم کم گردشگران کنجکاو مسئلت ابصار این جیحون شدند.

به هر جای کلمبیا که سفر کنید ملاحت و دافعه ای به جذابی این رودخانه را نمی توانید پیدا کنید. اگر می خواهید رود را در نقشدار و بی نقش ترین وضع جنبه ممکن ببینید در بین ماه های خرداد تا دی به بازدید از رودخانه بروید. چون در ماه های بین دی تا خرداد گیاهان این جیحون به صابرین شتوی می گونه و بی رنگ می شوند تا مکرر در آخر فصل بهار، رنگ های بانمک شیرین حرکات و متحسن به خود بگیرند. مسلماً کامل بلوز رکابی وقت بازدید از این جو از شهریور تا دی است چون در این ماه ها بارش های استوایی کم شده است.

اما فکر می کنید چرا ماه های بی مطر را برای ملاقات از این جو عبرت می کنیم؟ در روزهایی که هوا بارندگی است (این موافقت اغلب در روزهای تابستان رخ می دهد) باران می تواند شدت رنگ ها را کم کند درخصوص همین در ضمن بارش هیچ تضمینی زدایش که بتوانید همه ۵ رنگ قرمز، سبز، آبی، زرد و نارنجی آن را ببینید.

رودخانه ی خون کلمبیا

حالا که این جو درعوض جهت گردشگران تا این حد دوست داشتنی ملیح است و گردشگران  زاید به رویت آن می نحو فطری است که مسئولان به فکر حراست از جو بیفتند و ضوابط مشخصی را درخصوص معاینه بررسی از آن به حیات بیاورند. در سال های اخیر، بابت اینکه جیحون از دست پلیدی ها در نگهداری تامین آرزو بادا و به ذهن جد های گردشگران، گیاهان آبزی منحصربفردش هیچ آسیبی نبینند

مقررات محیطی زاید به وجود آمده است. اگر مصاحب امت های گردشگری به ابصار از این جو می روید این ملت ها نباید بیشتر از ۷ نفر باشند چون مطمئنا قدر بسیار گردشگران می تواند به رود ای به این آرایش آراستگی جور هایی بزند. در این جیحون تحدید هایی هم حیث شنا بود دارد و در سرچشمه های خاص آن در عمر های فاش نباید شنا کرد.

اگر قرار است که در رود شنا کنید نباید از کرم ضد مهر استعمال کرده باشید و در رخ بی پروایی کردن در کران ها نهر به هیچ عنوان نباید چیزهایی مثل هامه کش را به کار ببرید چون فقره سبب گیاهان آبزی کف جو ضرر دارد.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)