Call Usبهترین جاذبه های گردشگری آسیا

(امتیازی ثبت نشده است)

یکی از کامل بلوز رکابی مقصدها برای تعطیلات تابستانه و زمستانی صیفی و شتوی در آسیا، بالی است که پرسپکتیو عشایری عجیب و ناآشنایی نامحرمی نامانوسی و آشنایی را به نمایش می گذارد. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد بهترین جاذبه های گردشگری آسیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شتا زمان خوبی برای رفتن به اینجاست، زیرا شما می توانید از زندگی شب هنگام در مکان پر جنب و جوشی مثل کوتا ، کشف آثار کهن و دیدار مجدد از تاریخچه فرهنگی غنی لذت ببرید. کارهای جالبی که در این موضع و آنجا می توانید ایفا به جریان انداختن دهید، تکلم است از: ساکت آرامش در ساحل بالانگان ، معاینه بررسی از کانگو ، صعود به کوه باتر و دیدن طلوع زیبای خورشید.

تابستان زمان خوبی برای سفر به بهترین مقاصد سفر آسیا و ویزیت کنترل از جزایر پرهنتیان در مالزی است،جایی که شما می توانید از آب های آبی براق که در ان اقمشه جانوران ابزی خوش زیستن می کنند، لذت ببرید. اینجا جزو شبه جزایر مالزی می باشد که برای تامل فوق العاده است، کناره ها زیبا و ارام ایدون اضافه دوست داشتنی می باشند. حتما از پارک بحری آبزی که در این آبخست است بازدید نمایید و از نمایشگاهی که از خوش گذرانی زیر دریا را به نشان دادن می گذارد سرکشی نمایید و لذت ببرید، شما در انجا می توانید ماهی های نارنجی، سفید و سیاه نمو ، لاک پشت دریازی و بری و کوسه های صخره ای بی خطر را دید کنید.

بهترین جاذبه های گردشگری آسیا

اوکیناوا، ژاپن

شما می توانید برای خوردن غذاهای لذیذ و بی مزه دلچسب به اوکیناوا در ژاپن سفر کنید، اما محیط حاره شهر آن چیزی است که در طول تموز شما را جذب می کند. گل های ساده و رحبه خرمی را که در طول سال در این ناحیه وجود دارد، بیش چشم نواز است، ایضاً شما می توانید از کرانه ها شنی سفید و آب های فیروزه ای روشن انتها لذت را ببرید. در این مکان حدود 160 آبخست وجود دارد، شما سعی کنید که از همه ی انها دیدن کنید، برای یک پیاده روی عالی و سرکشی از ماکیان به موزه ی جبلی یوفیجی بروید و یا برای تفکر به آداک ی مییاکو رجعت کنید. اگر وقایع خدای نامه را دوست دارید، از قلعه شوری که آن به قرن چهاردهم میلادی است ویزیت کنترل کنید.

کوه سامای، تایلند

شما روزهای آفتابی زاید در کوه سامای پیدا خواهید کرد، زیرا این جزیره تایلندی در تموز نسبت به بخش های بارانی دیگر تایلند اب و هوای ارام تری دارد. کوه سامای یکی از بهترین مقصودها آسیا برای سفر در فصل شتا منظور می شود، جایی که شما می توانید هم در خانه های ییلاقی کوچک و هم در ویلاهای مختص به فرد اتراق کنید. این آبخوست دارای ساحل ها بی نظیر معشوق با بار های بازیگر داری است که غذاهای دریایی و محلی را عرضه می کنند، شوق مندان به یوگا می توانند از سالن های لوکسی که برای این ورزش اماده شده است استعمال کنند.

بهترین جاذبه های گردشگری آسیا

هو یان، ویتنام

هو یان کامل بلوز رکابی مکان در ویتنام است و یک مقصد عالی برای سفرهای تابستانی می باشد. بین دهه های 1400 و 1800، این شهر به آدرس بندر اصلی ویتنام نهان شده بود، و در حال حاضر دارای یک مکان میراث دنیوی کلی می باشد که صدها ساختن اساس برجسته کهن را در خود جای داده است.این شهر بااهمیت به یاد ماندنی را مداقه کنید تا معبدها و معماری زیبای انجا را که با فانوس های رنگارنگ تزئین شده است ملاحظه کنید، در کنار پل نامور ژاپنی پیاده روی کنید، و از صدها بوتیک خیاطی که به فروش لباس، کیف و کارها خدمت گزاری ها سفارشی می پردازند، خرید کنید.

کندی، سریلانکا

کندی به آدرس نگین سریلانکا و از تاپ :صفت عالی اهداف گردش جهانگردی آسیا شناخته می شود، دارای چشم اندازهای زیبا از قله های دراماتیک است، دامن های آن در باغ های چای بسط یافته است. در گرداگرد دریاچه کندی قدم بزنید، سپس از معبد توث ، یکی از مقدس ترین مکان های شرفیابی بودایی در جهان ویزیت کنترل کنید. یک فنجان چای در موزه زکام تی بنوشید و بیش از 300 نوع ارکیده در باغ گیاه شناسی پادشاهی نظاره کنید. اگر شما برای یک ماجراطلبی به این موضع و آنجا امده اید،حتما از کوه های هانتانا دیدار مجدد کنید.

سیمرپ، کامبوج

بیشتر بازدیدکنندگان به خاطر غارهای مسحورکننده که در آنگکور واقع شده است، ضمن ملاقات از سیمرپ در کامبوج جذب ان می شوند. این منطقه هم به شما فرصتی برای کشف فرهیختگی های قبیله ای، روستاها و معاذ پشتیبان های مرغان را می دهد. برای اشنایی با شاهی خمر به جمعیت معبد آنگکور ، که مکانی ثبت شده در یونسکو می باشد رجعت کنید، سپس در کنار جو توزند لینگز پیاده روی نمایید. طبیعت زیبای پارک ملی کولن را گل گشت کنید و با یک نوع رقص سنتی به نام اپسارا اشنا شوید.

بهترین جاذبه های گردشگری آسیا

بورنئو

بورنئو یکی از بلوز بی آستین مقصدهای تابستانه و زمستانی صیفی و شتوی در آسیا است، کم بها برای زمانی است که شما می خواهید با تعیش جانواران اشنا شوید. شتا بلوز بی آستین زمان برای دیدن اورانگوتان ها است، در حالی که لاکپشت ها نیز در این زمان در جزیره لکانایان دیده می شوند.در یک تور سیر زیست محیطی ثبت نام کنید تا به آرامش بتوانید از اورانگوتان ها دیدار مجدد نمایید، برای یک پیاده روی عالی و دیدن منظره ها زیبا به کوه کینابولا بروید.

لنکاوی، مالزی

شما برخی از سواحل زیبای مالزی را در لنکاوی پیدا خواهید کرد، زیرا این ناحیه مکان های عالی برای لذت بردن از تعطیلات گرم بدون شلوغ شلوغ مهیا می کند. لنکاوی ترکیبی از آسایشگاه های لوکس، غذاهای بحری آبزی انحصاری باب به فرد و کناره ها بی نظیر تسلط شده توسط منظره ها جنگلی خشنود می باشد. شما می توانید از منظره ها خیره کننده اسکای بریج و یا قدم زدن در بالای گانانگ رایا ، بلندترین کوه در جزیره، لذت ببرید. حتما گردش در دایانگ بانتینگ ، برس باساه را از دست ندهید، برای غواصی به پارک پولاپایر کارین بروید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)