Call Usبلگراد شهر رویایی صربستان

(امتیازی ثبت نشده است)

اوایل تابستان بود که زمزمه هایی درخصوص لغو پروانه بین هفهف پوزپلنگ و صربستان در رسانه ها شیوع پراکندن شد و هر چه آن می بخشایش این پچ پچ ها قوی تر و در آخر در ابتدای مردادماه پادشاهی امور برون مرز و درون مرز بیگانه صربستان در اعلان ای افشا کرد که مردمان هفهف پوزپلنگ محتاج به اخذ پته درعوض جهت سیاحت به این کشور ندارد.از گاه ورود این اعلان تا حرارت ارتکاب شدن ثنایا یک تقسیم به طول انجامید و در فرجام در میانه ی شهریورماه  دستور ها اجرایی شد و یکمین مسافران ایرانی تونستن به صربستان برن. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد بلگراد شهر رویایی صربستان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بلگراد شهر رویایی صربستان

از همون ابتدای برملا خبر ، خودم رو جمیل کردم که حتما این سفر رو برم چون بسیار مشتاق بودم یه کشور اروپایی هر چند رتبه دو رو برم ،چون مهلت سفر بی تذکره به این کشورها تا پیش از این ممکن نبود.

اولین چیز از باب سفر کردن بلیط هواپیمایی رفت و بازگشت هست که  این حال رو با بازگشت به سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در های انلاین پته فروشی خلف کردم و چون مواخات در بیرون از کشور دارم ،برای پرداخته ی پته به حدی مشکل نداشتم.

برای اوج گیری به بلگراد  تاپ :صفت عالی راه دریافت یک بلیط از تهران به استانبول و بقا ی راه از اون طرف هست که شرکت های ترکیه ای پگاسوس و ترکیش ایرلاین با رعایت داشتن آژانس شراء در ایران، اینکار رو براتون انجام میدن.در غیر این جلد غشا چهره میتونید با پروازهای هواپیمایی خارجی به استانبول نامه بر و از اونجا پته رفت و رجعت به بلگراد رو روبراه کنید

خوب من با نگرش به کارمند بودنم و تحدید در روزهای لنگ ام و اینکه باید تا حد امکان کمترین افنا وقت رو داشته باشم غرض گرفتم صرفا به خود بلگراد سفر کنم هر چند شهرهای زیبای دیگه ای هم مجموعه دیوها که میتونید اونها رو هم بگردید.برای اوان کار با یه جستجو در سایت های آنلاین مثل KAYAK.COM ،متوجه شدم که بلوز بی آستین وضعیت به خاطر من اوج گیری ازتهران با هواپیمایی ترکیش ایرویز و بعد جایگیری چند ساعته در هیات خطسیر آتاتورک و  دنباله طریق با بلندپروازی رفت و برگشت با هواپیمای نقشه پرنیان گلوبال بود.

فرایند خرید پته رو میتونید از سایتهای عجم ادا بدید و یا اگه امکان شراء اینترنتی با کارتهای اعتباری اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه رو دارید مستقیم از سایتهای معامله انلاین پته به کاربستن بدید. من با کاربرد از سایت کایاک دات کام ،پروازهای وضع جنبه نظرم رو با کمترین قیمت و کمترین تباهی آن چک کردم و فرایند جلا رو هم با کمک برادرم که بیرون از کشور فرود آمدن هست ایفا به جریان انداختن دادم

پرواز تهران به استانبول رو با سندیت استحقاق صد و سی دلار و پرواز رفت و بازگشت از استانبول به بلگراد رو با حریر گلوبال به نرخ ارج صد و هیجده دلارخریداری کردم. و در ادامه هم یک بیمه ی انلاین مسافرتی با پوشش پنج شب خوان دلاری از بیمه ی ادات به تنخواه مرزها اسنان سی شباهنگ و زاغ ده ریال فروش کردم .

بعد از مبرهن شدن نوع رفت و آمد ، باید به فکرمحل بیتوته بود .با ملاحظه به اینکه من به روی انفرادی سیروسفر میکنم سعی کردم بورس هام رو تا حد امکان شالوده بیارم. این بود که از طریق  وب سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در های رزو انلاین مثل BOOKING.COM ،یکسری جستجوهایی ایفا به جریان انداختن دادم و در خاتمه هاستل یولوستل رو با بها هشت دلار از باب هر شب  در ازای یک تخت در حجره هشت نفره بسیجیده کردم.ویژگی خوب این هاستل قرار گرفتنش در شارع کنزا میهایلا هست .که مرکز بااهمیت به یاد ماندنی و بوم زاد هست که خیابون های سیاحت و کافه ها اونجاست و به مناطقی مثل رود دانوب و دژ ی بلگراد نزدیک هست.

بلگراد شهر رویایی صربستان

بعد از فاش شدن محل جایگیری و مجهز ی بلیط رفت و برگشت .حالا مونده بود برنامه ریزی بابت استعمال ی حداکثری از دما اقامت، در این وضعیت مثل من از خود گوگل و تریپ ادوایزر استفاده کنید که بهترین نقاط دیدنی رو به گزینش گردشگران آینده و سابق بهتون نمایش می کنند. من طولانی این حالات رو دیدگاه کردم و نقشه های کل صربستان و بلگراد و شهر نووی ساد که نزدیک بلگراد رو هم بود توی گوشی ام ذخیره کردم.

حدود ده روز قبل از سفرم کلیپ ها و خبرهایی توی اینترنت پخش شد که عده ای از مسافرهایی که به بلگراد ترک کردن (محل) توی حزب از باب چندین روز اسیر شدن و حارس بهشون اذن ادخال به صربستان رو نداده که همین سبب استرس و مخافت من شد. اما وقتی کمی اقتراح کردم خبره شدم که دوستانی که رفتن نه بلیت بازگشت رابطه داشتن و نه ولایتی و غیربومی رو برای اقامتشون معلوم کرده بی پروایی کردن و خوب قاعدتا نگهبان جماعت هم بهشون شک کرده و تو هیات خطسیر نگهشون داشه.

برای اینکه تا حد امکان کمترین وحشت رو داشته باشم از کامل مدارکم که حایز بلیت های رفت و بازآیی و تکه کاغذ جواز ی اندوخته آنلاین محل اتراق و بیمه ی مسافرتی ام بود به همنشین مکانهایی که میخواستم برم پرینت گرفتم که اگه احتیاج به ایضاح باز دادن باشه ،راحت مدارکم رو نشون بدم و امیدوار موندم تا روز سفر از راه برسه.

با پروا به اینکه ساکن یکی از روستاهای چهارمحال و بختیاری هستم.با یه بلیط اتوبوس خودم رو به اصفهان و از اونجا با اتوبوس های تهران که سر راه ترمینال حزب شیخ اتراق دارن ،خودم رو به ترمینال پروازهای برونی رسوندم.

قبلا چندبار تبلیغات ترکیش ایرلاین که جزیل روی این مورد که یه ایرلاین پنج آرتیست است و چندین بار گویا و بی آب ی ثواب ی کامل بلوز رکابی ایرلاین فرنگ شده تاکید داشت رو قوه دید و سامعه چشم بودم  به این دلیل آرمان تاپ :صفت عالی سرو ها و خدمات رو داشتم.اما از بخت بد پرواز ما از همون ابتدای به جای چهار صبح ثنایا پنج صبح یعنی با چهل و پنج لطیفه درنگ بلندپروازی کرد.

هواپیما یه بویینگ 737 بود که صندلی مشحون هم بسیار داشت اما از نظر امکانات بس شیک ،خیلی تمیز و دارای همه ی امکانات مثل وای فای درونی و بیرونی و صفحه تصویر با دستور کار های گوناگون از کل فیلم، متوالی موزیک و نظایر این بود که به چندین اصطلاح از یکباره پهلوانی میتونستید ازش کاربرد کنید. مهمترین نکته ای که میتونم در بعد طبیعت ترکیش بهتون بگم اینه که بال گرد) فوق العاده انعام داشت ، خوش آمد پذیره ابرازعلاقه شون واقعا برجسته بود و صبحونه ی بسیار عطا هم سرو کردن.

پرواز بعد از حدود سه عمر و ربع توی باند اتاتورک به دولتمندان اشراف نشست و بی اندازه باتانی از گیت های امنیتی گذشتن مرور کردم و توی سالون آرزو ، متوقع صعود نقشه پرنیان گلوبال موندم.با توجه به استراحت بودن گیت روی صندلیها طولانی کشیدم و با به تصرف درآمدن گیت سوار هواپیما شدم.

در حالت نقشه پرنیان گلوبال باید بگم که یه شرکت هواپیمایی هست که تمرکزش بر جهانگردی ارزون هست و از زرق و برق ترکیش ایرلاین خبری پاک سازی .هواییمای ما یه ایرباس  ای سیصد و بیست بود که بغایت داغون بود و هیچ امکانات رفاهی مثل مونیتور و نظایر این هم نداشت  و استقبال هم نسبتا مختصر بود.

بلگراد شهر رویایی صربستان

اما بدترین نکته ی این اوج گیری این بود که واقعا خلبان فوق العاده بدی داشت ، این نکته تو تصعید بازگشت هم بود و طیاره چی تصعید رجعت به استانبول هم بس بد تصعید میکرد. و همین سبب شد فکر کنم کلا خلبان های اطلس گلوبال همینطور هستن.اگه مانوس داشته باشین میتونین از پروازهای ایرصربیا و یا ترکیش استعمال کنید ولی حتما این نکته رو وقع داشته باشید که پروازهاتون طوری واشق که توی ترکیه نخواهید گروه عوض کنید که کلی رنجه میشید.چون مثلا هواپیمای پگاسوس طولانی پروازهاش از جماعت صابیحا هست و ترکیش و ایرصربیا از اتاتورک تصعید دارن که گزند تفرق این دوتا بی حد علاوه و بندها دو روزگار هست .شما به راحتی می توانید با تهیه بلیط قطار از شهری به شهر دیگر در این کشور سفر کنید.

بعد از زیر هوایپیما توی هیات خطسیر بلگراد پرپیچ ملتفت ترمینال شدیم و همون شروع ،  مامورهای مرزبانی صربستان پاسپورتهامون رو اثنا برون رفت سرکشی از دالان جت معاینه کردن، از من فقط پرسید که از پارس اومدی ؟ که گفتم آره و بعد جوازعبور ام رو ورق زد و به همکارش گفت که چه جاهایی رفتم چون توی کلماتی که به صربی میگفت کلمات چین هند گرجستان و قزاقستان رو شنیدم. اونجا دوتا عجم دیگه هم بی پروایی کردن که تا قبل از سفر به صربستان فقط مهر ترکیه تو پاسپورتشون بود ولی به اونها هم بهانه گیر نگرفتن و عاری و با خبرجویی و مواخذه و پاسخ از گیت رد شدیم.

 

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)