Call Usخانه ای کوچک در بین ابرها

(امتیازی ثبت نشده است)

وقتی صحبت از ریلکس کردن در کنار دریا می‌شود همه به ریزورت‌های ساحلی و رفتن به کرانه ها زیبا و آرام فکر می‌کنند چرا که آبی بیکران دریا ها به خوبی می تواند روح و روان انسانها را آرام کند. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد خانه ای کوچک در بین ابرها بیشتر صحبت می کنیم.

خانه ای کوچک در بین ابرها

اما برای آن دسته از افرادی که ریزورت‌های ساحلی برایشان کمی شلوغ هستند و اولویت می‌دهند تعطیلات خود را در جای خلوت‌تر و اختصاصی‌تری بگذرانند نیز اقامتگاههای متنوعی وجود دارد. از جمله اتراقگاه پل هاوس ( Pole House ) در ساحل فیرهیون ( Fairhaven ) استرالیا که چشم اندازی بینظیر و رویایی از خشکی دارد. اگرچه چشم انداز خاص و خارقالعاده این مسکن ممکن است سرگیجه‌آور هم باشد اما به هیجانش می‌ارزد !

پل هاوس در بلندی 40 متری از سطح دریا و در فضای شش کیلومتری از شن‌های سفید ساحل قرار محزون است و شبیه به یک خانه‌ی معلق در میان ابرهاست. برای التصاق به در این خانه باید از یک مسیر و با پای پیاده بگذرید که همین منظره‌ی این خانه را از بی کس زیباتر می‌کند چراکه به نظر می‌رسد به سمت خانه‌ای می روید که در دریا معلق است.

خانه ای کوچک در بین ابرها

پل هاوس بخاطر نقطه محلت و صوری که دارد متجاوز مورد توجه بشریت که از این جاده می‌گذرند قرار می‌گیرد و همین موجب شده عکس‌های زاید از این اسکلت پیکره بندی رنجیده شود و نام آن در لیست 100 خانه برای تعطیلات در استرالیا قرار بگیرد. ارچه این بنیاد قرار از سال 1978 در این موضع و آنجا قرار داشته اما اخیرا توجه بیشتری به آن شده چرا که خانه‌ی قبلی به دلیل چوبی بودن و در اثر قرار دریافت در معرض آب خیلی زود از بین رفته بود اما صاحبان جدید آن در سال 2013 مشیت گرفتند تا ساختار قبلی را به کل خراب کرده و این بنیاد قرار جدید را جانشین کنند.

ساختمانی که روی یک ستون فولادی و به سوی بحر قرار نژند است نظرات زوج های جوان را به سوی خود جلب کرده است و به یک توقفگاه منزلگاه رومانتیک در استرالیا تغییر شده است. حتماً بیتوته در چنین جایی خیلی کم ارزش نخواهد بود چرا که بورس توقف یک هفته ای در آن حداقل 5000 دلار خواهد بود.

خانه ای کوچک در بین ابرها

اما داخل این شالوده معلق در کرسی چه خبر است؟ تمام دیوارهای این اسکلت پیکره بندی شیشه‌ای طرح ریزی شده تا از هر طرف چشم اندازی خارق‌العاده و زیبا از قلزم نمایان باشد.

همچنین یک تراس زیبا نیز به سوی بحر وجود دارد که کم بها آرام کردن و ریلکس کردن با صدای امواج و منظره‌ای بی‌نظیر است. اتاق خواب آن نیز در همین سو قرار گرفته و یک بستر شیک و شومینه برای گرم کردن فضا در روزهای سرد دارد. هم از همگی تکنولوژی های مدرن روز در این خانه استعمال شده است.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)