Call Usآگاهی از نحوه خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت برای سفر به تایلند

(1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)

اگر می‌خواهید با یک تیر چند علامت بزنید، بحر و جزیره، برج و آتشکده و سنت و نوگرایی را کنار هم ببینید، پته جت تایلند بابت شهرهای پرطرفدارش را بخرید و ماجراجویی‌های تازه‌تان را سرآغاز کنید. پته بانکوک را فقره سبب تماشای عبادتگاهها بودایی در نسج بافته طرفه نوظهور شهر بخرید، پته پوکت را حیث تماشای جزایر و آب‌های شیشه‌ای‌اش گزینش کنید و پاتایا را درخصوص قمار با فیل‌های خاکستری و هیجان‌های آبی‌اش ببینید. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد آگاهی از نحوه خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت برای سفر به تایلند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آگاهی از نحوه خرید بلیت هواپیما ارزان قیمت برای سفر به تایلند

آگاهی از نحوه خرید بلیت هواپیما ارزان قیمت برای سفر به تایلند

تایلند اقلیم هیجان‌های آبی، منظره‌های سبز و بوداهای طلایی‌ست. از بانکوک با برج‌های بلندش رنجیده تا پوکت، مرزوبوم صخره‌های پر رمز و راز و پاتایا، جزیره‌ی بازی‌های آبی. برگ ریزان تاپ :صفت عالی وقت سفر به تایلند است؛ زمانی که پلاسیدگی طراوت هوا در کمترین چگونگی شخص است و با ضمیر بی حرکت می‌توانید همه‌جا را بگردید.

فرقی نمی‌کند بلیط بانکوک شمیم یا پته پوکت؛ در روزهای پاییزی بلیط تایلند، کمی یافتنی و دست نیافتنی و رخیص می‌شود که بد ازاله از مدتی قبل آن را بخرید. حتماً به جز پاییز، روزها و تعطیلات دیگری در سال هستند که بلیط هواپیما تایلند را سخت یا قیمتی پیدا می‌کنید.

بلیط پرواز تایلند را باید با بلیط بانکوک، بلیط پوکت یا پته سامویی سوال کنید. ماهان و تای ایرویز ایرلاین‌هایی هستند که از تهران به بانکوک صعود خمناک و راست دارند. امارات، قطری، الاتحاد، عمان ایر، گلف ایر، ایرآسیا هم ایرلاین‌های دوست حیث ابتیاع پته بانکوک هستند که پروازشان غیر پیچ درپیچ است.

بلیط هواپیما بانکوک از ایرلاین‌های و تای ایرویز حسب معمول زودتر فروخته می‌شوند و به‌ یاد پروازهای روزمره و مستقیمشان معروفیت بیشتری دارند. بلیط بانکوک معمولا در فروردین، تعطیلات نوروز، کریسمس و ماه اسپند زودتر از قبل فروخته می‌شود. به این دلیل راجع به حساب خرید بلیط تایلند به نشانه بانکوک در این تاریخ‌ها بهتر است دست کم از دو ماه قبل مبادرت کنید. حیث ابتیاع بلیط تایلند به نشان پوکت، باید بدانید که همه پروازها غیرمستقیم هستند.

تای ایرویز، امارات و الاتحاد محبوب‌ترین ایرلاین‌ها راجع به حساب ابتیاع بلیط پوکت است و تای ایرویز بینشان ارزان‌تر فروخته می‌شود و پیمانه توقف‌های کمتری دارد. تعطیلات نوروز، تعطیلات کریسمس، تموز و ماه کولاک جدی بلیط پوکت بیشتر از اول فروخته می‌شود و بد پاک سازی راجع به حساب سودا بلیط تایلند به مقصد پوکت در این تاریخ‌ها زودتر دست‌به‌کار شوید. سامویی هم از آن مقصدهایی‌ست که پرواز مستقیم از پارس به آن وجود ندارد. بلیط هواپیما سامویی حسب معمول راحت رک می‌شود و فصل‌های هنگامه و خلوت ندارد. پاتایا دسته ندارد؛ طبق معمول توریست‌ها حیث سفر به پاتایا پته تایلند به مقصد بانکوک می‌خرند و از پس ازآن با تاکسی یا ون خودشان را به پاتایا می‌رسانند.

آگاهی از نحوه خرید بلیت هواپیما ارزان قیمت برای سفر به تایلند

فرودگاه‌های تایلند

بانکوک دو دسته بین‌المللی دارد؛ گروه جدید بانکوک سووانافم (BKK) در 25 کیلومتری مرکز شهر که پروازهای پیچ درپیچ از تهران به آن ادا می‌شود و مطار نوار دیرینه دون موئنگ (DMK) که از آن پروازهای درونی و بیرونی کشور تایلند ادا می‌شود. پوکت یک مطار نوار حقیقی و بین‌المللی دارد که تمام پروازهای تایلند به نشانه یا از بدو پوکت در همین گذرگاه است.

جمعیت پوکت (HKT) در شیمه آداک پوکت نو و قدیم اتفاق شده و تا مرکز شهر 32 کیلومتر فاصله دارد. سامویی هم یک دسته کوچک در 2 کیلومتری مرکز شهر دارد که همه پروازهایش از آن به کاربستن می‌شود. یادتان آرزو بادا اگر بلیط تایلند را بابت آماجگاه بانکوک خریدید و قصد تصعید از بانکوک به شهر دیگری داشتید، حتما به اسم گذرگاه تصعید دوم دقت کنید.

 

اشتراک:


۱ دیدگاه

  1. بدون شک بهترین راه یک سفر ارزون همون بلیط های چارتری هست. با یه هزینه خیلی کم راحت میشه هر جا بخوایم بریم.

نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)