Call Usجاذبه های گردشگری بی نظیر ژاپن

(1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
دسته‌ها: ژاپن. سفر: آسیا.

کشور ژاپن دارای فرهنگ غنی بالا و مردمی کوشا است، مردم این کشور معروف قاره آسیا در طول تاریخ فرازها و فرودهای زیادی را تجربه کرده اند، اما با این همه بر بنیان های خود و به فرهنگ رسیده از گذشتگان پایبند بوده و به آنها احترام گذاشتند.

جاذبه های گردشگری بی نظیر ژاپن

جاذبه های گردشگری بی نظیر ژاپن

سرزمین ژاپن نماد رشد و توسعه پایدار در دهه های گذشته بوده و لقب پیشتاز را در بسیاری از تکنولوژی ها و فناوری ها دارا بوده است. این کشور دارای جاذبه های سیاحتی و سنتی بسیاری از گذشته است که در کنار پیشرفت نوین معماری آنها جای گرفته است.

جاذبه های گردشگری بی نظیر ژاپن

جاذبه های گردشگری بی نظیر ژاپن

همانطور که گفتیم فرهنگ ژاپن فرهنگی غنی است که همراه با پیشرفت نوین تکنولوژی رشد قابل توجهی در صنعت توریسم و گردشگری خود بوجود آورده است. تماشای جاذبه های گردشگری بی نظیر ژاپن بدون شک برای هر گردشگری جذاب خواهد بود.

یاد بود صلح برای هیروشیما

یکی از اتفاقات تلخ برای تاریخ ژاپن، حادثه هیروشیما است که در تاریخ 6 جولای 1945 اتفاق افتاد. در این حادثه مردم ژاپن بسیاری از هموطنان خود را از دست داده اند. بنای یادبود صلح هیروشیما ادای فراموش نشدنی برای انسان هایی است که جان خود را از دست داده اند. اکنون این ساختمان به جای مانده از این حادثه به نمادی جهانی تبدیل شده است.

پارک میمون جیگوکدانی

این منطقه معروف با چشمه های آبگرم در نزدیکی ناگاتو قرار گرفته است. پارک میمون جیگوکدانی به خاطر چشمه های آبگرمی که از دل زمین یخ زده بیرون می آید، بسیار مشهور است؛ منطقه ای که توسط صخره های شیب دار و جنگلهای انبوه احاطه شده است. این پارک برای جمعیت بزرگ میمون های برفی وحشی که در طول زمستان های سرد به این منطقه هجوم می آورند نیز شهرت زیادی دارد.

پارک میمون جیگوکدانی

پارک میمون جیگوکدانی

معبد کیومیزو

این معبد متعلق به مذهب بودایی های این کشور می باشد که در شرق توکیو قرار گرفته است و می توان قدمت آن را به سال 789 نسبت داد. یکی از زیبایی های این مکان آبشارهای داخلی آن است که از رودخانه های خارجی تغذیه می شوند و هارمونی زیبایی به فضای این معبد داده و آن را از پیش زیباتر کرده است. بازدید از این معبد برای عموم گردشگران مجاز بوده و به راحتی می توانند از آن دیدن کنند.

قصر هیمجی

قصر هیمجی یکی از کاخ ها و بناهای سلطنتی و معروف ژاپن است. این بنا شاهد سلطنت چند دودمان پادشاهی بوده است. قصر هیمجی در شهر هیمجی در جنوب غربی جزیره هونشو واقع شده است. جالب اینکه این قصر در زمان بمباران های جنگ جهانی سالم مانده است! شاید برای شما جالب باشد که بدانید از این مکان برای چند سکانس فیلم هایی از جمله جیز باند نیز استفاده شده.

قصر هیمجی

قصر هیمجی

مجسمه بودای بزرگ کاماکورا

این مجسمه یکی از تندیس های مربوط به بوداییان است، جنس آن از برنز بوده و بیش از 13 متر ارتفاع دارد و وزن آن تقریبا در حدود 93 تن می باشد. قدمت این مجسمه به سال 1252 برمی گردد. در گذشته این مجسمه در یک معبد کوچک قرار گرفته بود اما پس از یک سونامی در قرن 15 میلادی و تخریب بنا در فضای باز قرار داده شد.

برج توکیو

برج توکیو که به نوعی نماد این شهر مدرن می باشد، یک برج مخابراتی و تفریحی است که در پارک شیبا قرار گرفته است. گفتنی است بعد از برج توکیو اسکای دومین برج بلند شهر توکیو می باشد.

برج توکیو

برج توکیو

برای طراحی این برج از برج ایفل الهام گرفته شده و در داخل آن رستوران ها و مراکز خرید بسیار متعددی نیز وجود دارد.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)