Call Usجاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا

(امتیازی ثبت نشده است)

گشت و گذار در جذبه های توریستی فلورانس ایتالیا، هفته ها به طول می انجامد! تقریبا هر یک کلیسا از 10 کلیسا در این شهر، خود یک جذب ی بااهمیت به یاد ماندنی و توریستی می باشد. برخی از دیدنی های شهر فلورانس، در زمره ی تاپ :صفت عالی ملاحت و دافعه های دیدنی در ایتالیا می باشد، مانند، Ponte Vecchio و اثرهای فاخر میکل آنژ و گنبد Brunelleschi. تمام شهر فلورانس، یک نمایشگاه عهد احوال رنسانس ایتالیا می باشد و شامل اجناس و انواع عناصر فرهنگی و هنری می باشد. همان گونه که دوست دارید کل شهر فلورانس را بگردید. در ادامه در مطلب ایتالیا در مورد جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا بیشتر می گوییم.

کلیسای جامع Santa Maria del Fiore و Piazza Duomo

Piazza Duomo و دسته جمعی و انفرادی از بنا هایی که مجموعه ی کلیسای جامع را تشکیل می دهند، از بزرگترین خزانه های هنری ایتالیا و جاهای دیدنی فلورانس هستند که در یک منطقه ی کوچک، تکاثف شده اند! همانطور که شما در حال بازدید از کلیسای بزرگ، برج bell، کلیسای جامع و موزه آن هستید، برخی از شاهکارهای نامدار هنر و معماری توسط بزرگترین هنرمندان رنسانس ایتالیایی مثل هماهنگ Giberti Brunelleschi، Donatello ،Giotto، و میکل آنژ با قدم زدن در اطراف عرصه شروع به چشم نوازی در کفو دیدگان شما می کنند.

جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا

در معادل شما سنگ های بلورین و مغلق و روشن شده در هم در درون جعبه های شیشه ای، شما را به دیدن خود، دعوت می کنند. اگر در صف خرید بلیط در این مکان های سیر معطل می شوید، می توانید از خدمت ها توری و تماشا که در فلورانس پیش بینی شده اند استفاده کنید. این کارها خدمت گزاری ها شامل پرداخت بهای ورودی این مکان ها، از قبل، نیز می باشد.

از هر زه اربعین ای که به داخل و یا خارج این مکان که از ملاحت و دافعه های توریستی فلورانس است، نگاه کنید، کلیسای هشت ضلعی قرن دوازدهم از دیدنی های شهر فلورانس یک اثر هنری کامل و فوق العاده است. نماد سنگ مرمر و موزاییک ها با طرح های صریح ای که بر روی این اثر نصب شده اند، همگی براز خاص آن را به رخ می کشند.

در هیچ کدام از گیرایی کشش های توریستی فلورانس ایتالیا، با برنز به این خوبی کار نشده است. برای امعان دقیق تر و دیدن برخی از گل خانه بیت المال فشنگ دان هایی که مخصوص کلیسای باپتیست خلق شده است، از موزه دلفو دل دیمو و موزه کلیسای جامع دیدن کنید.

افراد بیش زاید حتی کسانی که قبلی ی سیر اضافی دارند، Piazzale Michelangiolo را با Piazzale Michelangelo غلط می گیرند. این تراس، در بالای شهر فلورانس قرار دارد و اکثر هواپیما) و راننده خلبان ناخدا های تماشا یکبار به این تراس می آیند و مسافران خود را در آن پیاده می کند.

جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا

فراوانی از پس اساس های کارت های پستال، نمایی از این بوم می باشند. کامل بلوز رکابی زمان برای آمدن به این بالکن، مقدمه شب، یا بعد از ظهر می باشد. مخصوصا اینکه تماشای غروب شمس از این بالکن متجاوز تماشایی است. فقط از این تراس است که می توانید کاملا ببینید که گنبد Brunelleschi در مرکز شهر قرار دارد.

هر خراج دیگری به شما این امکان را نمی دهد که یک پانورمای 360 درجه از دیدنی های شهر فلورانس را ببینید. در این تخته سیاه انگش تنما شما می توانید تمام بناهای Ponte Vecchio ،Palazzo Vecchio ،Santa Croce و سایر بناهای اسمی و جاهای دیدنی فلورانس را در یک دید، نگرش باصره کنید. برای رفتن به این بالکن هم می توانید از مسافر(خودرو مصرف کنید و هم می توانید تا این جا، پیاده روی کنید. اگر به این بالکن می آیید، از کلیسای سن مینیاتو مونتون نیز دیدن کنید.

بنا و گالری Uffizi

مجموعه های چیز در این گالری، به طرز شگفت انگیزی یکسان و با کیفیت هستند. حتی اگر آرزومندی خاصی به هنر و نگارگری طراحی نیز ندارید، حتما از دیدن نقاشی های ویژه و عام و عالی ی این گالری به وجد می آیید. با رفتن به این گالری، می فهمید که  چگونه نقاشان قرن چهاردهم تا سیزدهم میلادی فلورانس؛ چهره هنر غربی را تحول دادند. شالوده گشاد و بزرگ Uffizi که در دوام نهر قرار دارد، یکی از بناهای Medici این شهر است که به آدرس ادارات دولتی و جایی برای بررسی ها علمی از آن مصرف می شده و اکنون هم به نشانی محلی برای نگه داری گونه ها هنرهای روزگار قدیم از آن مصرف می شود.

جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا

یکی از زیباترین فضاهای این بنا، هشت ضلعی Tribuna می باشد که وجود جواهرات شهیر Francesco I de Medici در آن، به این فضای هشت ضلعی، اهمیت دو چندانی داده است. تورهای اضافی نیز برای دیدار مجدد از موزه ها و ملاحت و دافعه های توریستی فلورانس ایتالیا وجود دارد که ویزیت کنترل از این موزه، یکی از پروگرام های آن ها می باشد.

میدان بزرگ Piazza della Signoria از جاهای دیدنی فلورانس، از لحاظ کهن ریشه ی عمیقی در تاریخ شهر فلورانس دارند. این وسعت قبل از ورود اتریشی ها و رومی ها به این شهر، مرکز تجمع و نماد قدرت شهر فلورانس بوده اند. هم عصر امروزین نیز این مکان، محلی برای تجمعات همگانی معاشرتی و انفرادی بوده و در میان مردم محلی و گردشگران نیز از محبوبیت فوقانی و زیرین بهره مند است. در رویارو Loggia dei Lanzi یک گالری نقش پیکر تندیس سازی در فضای باز است! قطعات شهره و بیش مازاد یدکی در این گالری تمثال سازی وجود دارد. مجسمه ای مثل Palazzo Vecchio که اثر زیبایی از هنرپیشه و تن سان ساز بنام ایتالیایی، میکل آنژ است، در این موزه ی رو باز نگه داری می شود.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)