Call Usشهر رویایی میلان

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: میلان. سفر: اروپا.

اگر شما اهل سفر باشید و به کشور ها و شهرهای گوناگونی سفر کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که شهر های مثل رم و میلان از نظر تاریخی دارای جاذبه های گردشگری بسیار فراوانی می باشند و همواره در هرسال شاهد بخش عظیمی از گردشگران می باشد که برای بازدید از مکان های دیدنی این شهرها، سفر می کنند. در ادامه این مطلب در مورد شهر رویایی میلان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نمایشگاه نقاشی بررا

یکی از زیباترین گالری های نقاشی مربوط به عمارت بررا می باشد.عمارت رنسانسی بررا، در مابین سال‌های 1651 تا 1773، به عنوان یک مدرسه یهودی بنا شد ولی از سال 1776، به آکادمی هنرهای زیبا تغییر پیدا کرد و در آخر به موزه بررا، یکی از بهترین موزه هنر موجود در کشور ایتالیا تبدیل شد. بخش عظیمی از آثار این گالری از کلیساهای قدیمی یا مخروبه به این مکان انتقال پیدا کرد.

نمایشگاه نقاشی بررا

نمایشگاه نقاشی بررا

 

شما در زمانی که وارد حیاط این عمارت می شود به اولین چیزی که مواجه می شود، مجسمه بنا شده از ناپلئون اول در سال 1809 اثر هنرمندی به نام کانوا را مشاهده خواهید کرد. از جمله آثار قابل‌توجه در مجموعه اثرهای هنری سده ی پانزدهم، اثر بانویی در بین جمعی از ملائک است. از دیگر آثار می توان به تابلوی دو بانو اثر هنرمندی به نام جیووانی بلینی، همچنین آثاری از پائولو ورونسه، ودیگر هنرمندان ایتالیایی اشاره کرد اما مطمئنا پر اهمیت ترین تابلوی این گالری، تابلو ازدواج باکره اثر هنرمندی به نام رافائل است.

عمارت پیاتزا دی مرکانتی

با وجود اینکه با ساخت آسمان خراش های عظیم الجثه مشاهده آسمان نسبتا سخت شده است ، پیدا کردن محیط هایی که احساس میلان قرون وسطایی را به بازدیدکنندگان بدهند، بسیار مشکل است. اما تنها با صرف زمان بسیار محدودی از پیاتزا دل دوئومو، خواهید توانست جایی را پیدا کنید که شما را سالهای بسیار زیادی به عقب باز می‌گرداند. پیاتزا دی مرکانتی با تالار بنا شده در سال 1233 میلادی، میدان نسبتا کوچکی را در مرکز سیاسی میلان بنا نموده است.

عمارت پیاتزا دی مرکانتی

عمارت پیاتزا دی مرکانتی

 

برای ساخت نمای اصلی این عمارت از سنگ های مرمر سفید و سیاه بهره گرفته شده است و با کاربری دادگاه و محلی برای جاری کردن حکم بنا شده بود. دریاچه ی زیبای لوگانو و درخت ‌های سر به فلک کشیده ی نخل از سال 1272 میلادی، از دیگر ریزه کاری هایی هستند که در این مجموعه محیط قرون وسطی را شکل می دهند.

طاق صلح

به جرات می توان گفت که این بنا یکی از تاریخی ترین نماد های شهر میلان می باشد. این طاق که در زمان جنگ، سمبل صلح اروپایی ها بوده در قرن 19 میلادی ساخته شده است و شامل بلوار اصلی شهر و در مجاور پارک سمپیونه و کاخ اسفورزسکو واقع شده است. طاق صلح، دروازه ورودی شهر میلان نیز محسوب می شود.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)