Call Usجاذبه گردشگری به نام برج حلزونی

(امتیازی ثبت نشده است)

این برج یک طوقه ی آزگار مارپیچی است که به صورت دورانی بالا می رود و یک درخت راش قدیم در مرکز آن قرار غمناک است. برج مذکور در مرکز ترکه غریزی Rügen واقع شده است. در ادامه در مطلب آلمان در مورد جاذبه گردشگری به نام برج حلزونی بیشتر می گوییم.

جاذبه گردشگری به نام برج حلزونی

این برج دیدنی، به نام عقاب نیز معروف می باشد و یک سازه ی خیره کننده است. پیاده روی مارپیچی که در اطراف فضای سبز قرار محزون است، به آرامی با چندین شیب راه بالا می رود و در محیط یک درخت راش با فراز 100 پا تشکیل شده است تا دید سوا و زیبایی به فضای سبز اطراف خود داشته باشد. چیزی که خیلی در این برج جالب است دید باور نکردنی از بالای این برج است به همین علت به آن برج عقاب می گویند.

برج مارپیچی مربوطبه حلزون Treetop Rügen مرکز ارث غریزی Rügen (Naturerbe Zentrum Rügen) در قسمت شرقی آبخو Rügen، بزرگترین آبخو آلمان در میان سایر آبخست ها است. این مرکز به پارک های ملی، جنگل های درخت راش و صخره های گچی، اسمی است و از جلال ویژه ای برای دوستداران طبیعت، مسافرین و افرادی که مایل به آرام در استراحتگاه های ساحلی این جزیره هستند متمتع می باشد.

یکی از معشوق ترین ملاحت و دافعه ها برج مارپیچی مارپیچی مربوطبه حلزون Treetop Rügen می باشد. این بنا 131 پا بلندتر از زمین های محیط خود بوده و به فراز 270 فوت رفیع تر از سطح دریا قرار گرفته است. ساختار عظیم آن از چوب و فولاد، بوم خیره کننده ای برای بازدیدکنندگان حاضر کرده است. برج حلزونی Treetop Rügen دسترسی به برج از طریق یک جاده ی 137 هکتاری سر سبز و زیبا میسر است که از طریق میله های چوبی به بالای برج می رسد. بازدیدکنندگان از بنیان برج به آرامی شروع به صعود به سمت بالای برج می کنند درخت راشی که در مرکز این سازه قرار محزون است بیش از 70 سال سن دارد.

جاذبه گردشگری به نام برج حلزونی

در طول راه، شما می توانید کثرت از حشرات، چهارپایان کوچک و ماکیان که در این محیط معیشت خوش گذرانی کردن می کنند را مشاهده کنید. اگر خوش شانس باشید، حتی ممکن است یک عقاب را ببیند که در جنگل پرواز می کند. برج مارپیچی مربوطبه حلزون Treetop Rügen نکته های مهم قبل از رفتن به برج راه رفتن در کنار درختچه ها امن است، مگر اینکه رعد و برق شدید و یا برگ پیش بینی نشده ابداع شود و این جذبه ی زیبا برای دیدار کنندگان خطرناک باشد.

در این صورت مسئولین به شما تقریر خواهند کرد. شما می توانید خودتان بلیط خریده و به گشت و گذار دنباله دهید یا با یک تور 1.5 ساعته داخل این برج را بگردید. صعود از دامن تا بالای برج متساوی 656 متر پیاده روی به آرامی از شالوده تا بالا است. شیب رمپ در هیچ قسمتی از مسیر بیش از 6 درصد نیست، و برای صندلی چرخدار و پیاده روی دوستانه نیز رخیص است.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)