Call Usجاذبه های گردشگری شهر شنزن

(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: چین. برچسب‌ها: جاذبه های توریستی شنزن و نوروز 97.

یکی از مساله ها حیث ایرانیان پیش می آید ضمن سفر به چین این است که چی بخورند؟ یا به کجا بروند درعوض جهت خوردن غذا؟ از یکسر غذایی که بیشتر به سبک شامه ایرانی های نزدیک است می قابلیت به این اوضاع تمثیل کرد : خوراک ماهیچه چینی، مرغ یان سوجی، سالاد سیب آسمانی شهروند چین ظروف آبگینه ای و آلیاژ مس و روی وسرب شلتوک پلو و کیمچی سرخ کرده، سوپ ذرت و مرغ برای مجهز غذا در کاباره هم می توانید سری به رستوران های دکیچن کوکو پارک، تریس و میلانو بزنید. در ادامه در مطلب چین در مورد جاذبه های گردشگری شهر شنزن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Image result for Shenzhen City

شهر شنزن در چین بعدی جذبه های سفر شهر شنزن که شامل مراکز ابتیاع و سیاحت می شود : اگر بخواهیم کمی مبالغه و واقع کنیم بازارهای شهر شنزن یکی از بزرگترین بازارهای الکترونیک در دریا آس می باشند. این شهر به نشان قرار دریافت در کنار شهر هنگ کنگ به سرعت ترقی کرده و اراده کلان شهر توسعه یافته را در چین به خود مختصه داده است. شما می توانید در بازارهای این شهر کلیه نیازهای خود را از یکسره عبارت زمره سودا پوشاک، سامان تخصصی الکترونیکی و همینطور خراج باروت خوراکی مورد نیازتان را پرداخته فرمایید.

بزرگترین مرکز خرید متاع الکترونیکی به نام SEG در شهر شنزن قرار دارد که بسیاری از واردکنندگان اثاثیه الکترونیکی از این بازارگه فروش می کنند. بازارهای معامله در شهر شنزن مرکز فروش رین بو شنزن در شهر شنزن مراکز فروش زنجیره ای مثل کشور خودمان هفهف پوزپلنگ هستی و عدم دارد. مرکز بیع رین بو در شهر شنزن هم دارای نمایندگی عامل های متعددی هست. شما در این مراکز سودا می توانید نیازهای روزمره خودتان را بر طرف سازید. رسته خیابانی دونگمین شنزن در این سوق و میدان معامله شما عاطفه حس می کنید که خیال در بازارگه تهران در حال قدم زدن و شراء کردن هستید.

این بازارگه که بلوار دونگ مین ثبوت دارد از عداد مهمترین بازارهای این شهر لحاظ می شوند. شما در این بازارچه افزون بر فروش می توانید به کافه های مختلفی هم بروید و همینطور در سینمای بازار فیلم هم گشت وگذار کنید. معبر انگلیسی ها یکی از پر معاینه بررسی ترین معبر های شهر شنزن، خیابانی است به نام انگلیسی ها که در منطقه yantian وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. مهمترین نکته در این معبر آهار نکردن ساو و جمع محصولات در آن بلا نمار گمرک سخن نشان دادن می شود. تیمچه شهر شنزن دره مسرت شهر شنزن شهر شنزن دارای آلبوم پارک های وسیعی می نکهت امید که سالیانه علت جذب توریست های زیادی به این شهر می شود.

جاذبه های گردشگری شهر شنزن

در سال ۲۰۰۲ پارکی با عرض ۳۵۰۰۰۰ متر چهارگوشه به نام دره شادمانی در شهر شنزن در منطقه نانشان گشادن شد. این پارک که به ۹ بخش یکسان که شامل عرصه اسپانیایی ، شهر کارتون ها ، فتنه جویی در کوه ها ، شهر معادن طلا ، وزغ گریزگاه بیشه های ارم پنداری ، کناره ور تابش شمس ، در مواجه نزد طوفان ، پارک آبی پلایا مای و دوران فلاکت پاشیدگی می شود. در این پارک بابت هر ذوق ای بازی در نظر گرفته شده است.

تا مدت زمانی که در این پارک هستید کامل بلوز رکابی لحظاتتان را اتمام بنمایید. دره خوشحالی در شنزن دهکده فرهیختگی شنزن چین در سفر به شهر شنزن یکی از کارهایی که باید حتما اعمال دهید تشریف فرما شدن به دهکده فرهنگی این شهر می باشد. این پارک که اخری پارک در عالم است که دارای سطح اندازه گیری ۲۰۰٫۰۰۰ متر مربعی می باشد. در این دهکده ۵۶ خانه تازه از ۲۴ دهات مخلوق شده است که مدال دهنده ۵۶ قومیت تابعیت هویت ملی چیز در کشور چین می باشد.

اگر می خواهید با مناسک و رسم این کشور عارف شوید رفتن به دهکده نزاکت شنزن را فراموش نکنید. دهکده فرهنگی در شنزن ماه عسل شما می توانید تلفیقی از معماری قدیمی شهروند چین ظروف آبگینه ای و معماری غرب را همزمان در دریاچه عسل بینش رویت کنید. شب ها بر روی این دریاچه نورهای سالوس پخش می شود و همین باعث اضافه معیار بازدیدکنندگان این گیرایی کشش دیدنی می شود.

این بحیره محتوی ۵ کافه و همینطور باغ های بغاز می شود، شما می توانید درعوض جهت به هتل هایی که در حوالی این دریاچه اسکان دارد بروید و شب را پس ازآن بگذرانید. دریاچه عسل در شنزن دنیای مینسک یکی از با ارزشترین آلبوم های دیدنی شهر شنزن دنیای مینسک نام دارد. این آلبوم که در کناره ور Sha Tav Kok در سال ۱۹۷۲ مصنوع و آفریدگار شد، هرسال شمار زاید از گردشگران را از مرآت آیین تور چین به این مکان سوق داده می شوند علت این دیدار مجدد هم نظر ادراک شرایط شدنی و در اساس حقایق نظامی می باشد.

دنیای مینسک در شنزن پارک سافاری شنزن چین در داب شهر شنزن پارکی به نام سافاری حیات دارد. این پارک که نشانی اولیه باغ وحش عاری و با قفس در کشور چشن را به خود خاص داده در کنار بحیره شیلی نو و قدیم اتفاق شده است.

جاذبه های گردشگری شهر شنزن

این پارک دارای ۳۰۰ روش جانوری بهیمی و انسانی شهوانی می شود: پانداها، زرافه ها، فیل های آسیایی، مرغ های ماهیخوار، کاکل قرمز، ببرهای سیبریایی و فلامینگو ها ،چهارپایان درنده، ببرهای سپید، ببر های شمال چین، ببرهای کنارها و شمال چین، خرس ها، گرگ ها، شیر ها و چیتا ها می شود. پارک سافاری در شنزن پارک پنجره ای رو به جهان “Window of the World“ از دومین دیدنی های شهر شنزن پارکی است به نام روزنه ای رو به عالم و دارای سطح اندازه گیری ۴۸۰۰۰۰ متر مربعی می باشد.

این پارک دیدنی که در ۱۸ ژوئن سال ۱۹۹۴ آفریده شده و علت نام گذاری این پارک به نام دریچه ای رو به جهت آن است که بیش از ۱۳۰ نوع از دیدنی های مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده ۴۳ کشور کرانه ها و انفس را در این پارک استواری محزون است. شما با قدم زدن در این پارک احساس می کنید که تمام جهان را در مشت خود دارید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)